Polecany gabinet dentsytyczny

karolyna

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Łódź
Gabinet stomatologiczny Ortoprotex. Miałam u nich leczenie stomatologiczne + mocowane implanty. Wszystko zrobione ładnie, uśmiech wygląda nieziemsko. Nie ma żadnych komplikacji, wszystko jest do siebie dopasowane i ładnie wygląda.
 

NinaKowalska

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ja polecam Eurodental w Warszawie. Mają placówki na Andersa, Nowowiejskiej, Kasprowicza. Podejście jest świetne nie tylko do dorosłych ale i do dzieci. Ja chodzę regularnie na podstawowe leczenie, ale też wstawiałam tam implanty, ze wszystkiego jestem bardzo zadowolona, a ceny są naprawdę atrakcyjne.
 

pawellejkowski

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2017
Posty
7
Punkty reakcji
0
W Sosnowcu na pewno nie znajdziecie lepszego gabinetu dentystycznego od gabinetu Stomatologia Pałyga. Gabinet zatrudnia doskonałych specjalistów w zakresie ortodoncji, protetyki, chirurgi stomatologicznej oraz endodoncji. Młodzi, ale za to doświadczenie specjaliści gwarantują doskonałą atmosferę i profesjonalne leczenie.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Przestań już za-sry-wać to forum. We wszystkich swoich postach wiecznie coś reklamujesz. Sądzisz że ktoś się na to złapie? Polecasz? Chociaż cennik przed pisaniem bzdur czytałaś czy walisz na ślepo?
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Ja chodzę z kolei do gdyńskiej kliniki stomatologicznej Ars Dentana i jestem zadowolona, dobrze tam leczą. To profesjonalna klinika dentystyczna, to ważne no i to, że mają dobre podejście do pacjentów.
 

Nika123

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2018
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja mam wykupiony pakiet stomatologiczny Komfort w ramach mojego pakietu medycznego w Lux Med. Dopłacam do niego jakieś śmiesznie niskie pieniądze a jestem pod stałą opieką specjalistów z dużym doświadczeniem.
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie najlepszy gabinet stomatologiczny jest na Leszczyńskiego 60 lok. 54 w Lublinie w City-Dent Centrum Stomatologii. Jeżeli ktoś jest z Lublina to niech od razu idzie tam - zero stresu.
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
My chodzimy do przychodni Dental w Lublinie i tam mamy pełny zakres usług od wybielania do leczenia kanałowego. Polecam odwiedzić ten gabinet bo tu nie zaznamy stresu :)
 

krystynkaQ

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
W Warszawie polecam FabDent, jest to gabinert na Bemowie. Moje zęby kompleksowo wyleczyli, leczenie w miłej atmosferze, w 100% profesjonalnie przebiegało. Zobacz, jakie efekty można uzyskać - w ich galerii są spektakularne metamorfozy wyglądu https://www.fabdent.pl/galeria.
 
Do góry