Polecany gabinet dentsytyczny

kellerowa

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja polecam dr Florczak z Rzeszowa. Bardzo miła i spokojna kobieta, która sprawia że wizyta jest mało stresująca! uratowała mi zęba i pięknie go wyleczyła!
 

luke5

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
W Rzeszowie najlepszy gabinet to Vident Kogut. Mają najlepszy sprzęt i świetnych lekarzy
 
B

bajderman

Guest
Przede wszystkim - sami dbajcie o odpowiednie szczotkowanie, poprawiajcie jakość mycia, stosujcie dobre pasty - zobaczycie, że po czasie przyniesie to ogromne zmiany. Po prostu kwestia oczekiwania na odpowiednie efekty - zmiany nadejdą.
 

basibo

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
pewnie, trzeba dbać o uzębienie!! szczotkować, płukać i nitkować:) chociaż wiadomo że czasem się tego niedopilnuje i trzeba dentyste odwiedzić. ja byłam ostatnio u dr koguta i bardzo pozytywnie odbieram lekarza. i to samo mówił ze trzeba samemu dbać o uzębienie!
 

Orest Hrywna

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
W Rzeszowie najlepszy jest Vident Kogut. Ma najnowocześniejszy gabinet i jest świetnym dentystą. Poza walorami naukowymi, jest bardzo miłym człowiekiem
 
B

bajderman

Guest
Nawet najlepszy gabinet nie sprawi, że nagle zmienimy diametralnie podejście do pielęgnacji. Tak więc przede wszystkim odpowiednie podejście do swoich zębów, a dopiero później oczekiwania. I na pewno zabiegami to wy nigdy trwałych efektów nie uzyskacie - miejcie to na swojej uwadze.
 
W

wiemlepiej

Guest
Mogę polecić klinikę stomatologiczną Soldent z Warszawy ( znajduje się praktycznie w samym centrum stolicy tak wiec nie powinniście mieć problemu z dotarciem na miejsce).
http://soldent.pl/

Pamiętam,że pierwszy raz zgłosiłem się do nich z mojego powrotu z za granicy. Kiedy to moje uzębienie było w bardzo złym stanie. Mogę powiedzieć,że praktycznie uratowali moje zęby. Ceny nie są tam jak na Warszawę wygórowane, jeśli jesteście stalym klientem to macie dodatkowe zniżki. \

Zdecydowałem się tam również na wybielenie zębów. Efekt świetny !
 
S

szyszana

Guest
Szczotkowanie odpowiednie, dobra pasta, a dentysta z polecenia. Jeśli na dokładkę dieta będzie zdrowa to ryzyko problemów z zębami będzie naprawdę niewielkie. Dbajcie o te kwestie!
 

Nora Suarez

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2015
Posty
22
Punkty reakcji
1
W dzisiejszych czasach jest coraz mniej dobrych specjalistów. Ja od jakiegoś czasu chodzie do pani doktor Beaty Kosowskiej (Bamed Łódź) i musze przyznać, że to najlepszy specjalista u jakiego byłam. Zawsze uczynna, miła i posiada dużą wiedze i wie co robi.Polecam.
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Ja w sumie zawsze trafiałam na dobrego dentystę. Od kilku lat mam tego samego, który jest profesjonalistą w każdym calu, w dodatku pracuje w nowoczesnej klinice stomatologicznej, gdzie jest najnowszy sprzęt. Może dlatego nigdy nie bałam się wizyty u dentysty.
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
w takim układzie ja mogę podrzucić namiar na stomatologię w Mariocie :) byłam już kilka razy a trafiłam za każdym razem na sympatyczny zespół. Nie znam się w sumie, ale wyposażenie też robi wrażenie + położenie, mieszkam w samym centrum więc to dla mnie największy atut
 
N

Noc666

Guest
Jeżeli chodzi o Warszawe, to moim zdaniem bardzo dobra jest dr. Aleksandra Półgrabia, ona przyjmuje w Dental-Design Jaworska na ul. Nowoursynowskiej. Nie wiem jak u niej z terminami aktualnie, bo ja troszkę czekałam... ale zadzownic i zapytać zawsze można ;)
 

AnetaMaria

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
W Kołobrzegu mogę polecić klinikę Dental Center Z3. Chodzę tam z córeczką, ona to jeszcze nie ma żadnych problemów z zębami, ale dzięki profesjonalizmowi pracowników kliniki i miłej atmosferze, którą tworzą, dziecko w ogóle nie boi się chodzić na kontrolę do dentysty i jestem pewna, że jeśli wystąpi jakiś problem i trzeba będzie leczyć zęby, to ona poradzi sobie lepiej niż ja! Uczą też dzieci prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej!
 

Marta Bystrzycka

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2016
Posty
14
Punkty reakcji
2
Jeśli ktoś jest z Wrocławia albo okolic to z całego serca mogę polecić klinikę Illumident w Żernikach Wrocławskich :) Wraz z całą rodziną leczymy się u nich od kilku lat, nic nigdy nie trzeba było poprawiać. Dentyści mają super podejście do dzieci, córka już nie ucieka na widok wiertła :D Pełen profesjonalizm, dużym plusem jest też to, że mają pracownię RTG na miejscu, nie trzeba jeździć nie wiadomo gdzie i umawiać się na nie wiadomo kiedy żeby zrobić zdjęcie
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
w Warszawie polecam w sumie całą klinikę OrthoVision a szczególnie lekarza ortodontę Panią Teresę Munir- świetna i bardzo profesjonalna osoba, tak jak powiedziała i zaplanowała tak zrobiła, a aparat to byłą najlepsza decyzja, w życiu bym nie pomyślała, że moje ząbki mogą być takie proste :)
 

ala_33

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
Polecam klinikę Anam! Jestem z ich usług bardzo zadowolona. Ceny co prawda średnie ale jakość wysoka. No i bardzo fajne podejście ze strony pracowników- mili i uśmiechnięci!
 

CudoGosia

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2017
Posty
15
Punkty reakcji
0
ooo właśnie chciałam polecić klinikę ANAM a tu widzę, że nie jedyna jestem z nich bardzo zadowolona :)
 

jjusti188

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja mogę polecić niezawodną Klinikę Stomatologiczną Platinum Dent w Kielcach. Ostatnio miałam u nich robione leczenie kanałowe i po raz pierwszy w życiu, przebiegło wszystko bezboleśnie i naprawdę skutecznie. To doskonali fachowcy, wykonujący usługi w najwyższej jakości.
 

Henryk12

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja korzystam od lat z gabinetu w centrum BM Quality Med w Gliwicach. Jestem ogromnie zadowolony ponieważ mają bardzo dobrze wyposażone gabinety i dzięki temu leczenie jest naprawdę komfortowe. Największym atutem jest i tak doskonała kadra dentystyczna. Także jeżeli ktoś będzie chciał skorzystać z usług dentystycznych na Śląsku to polecam BMQ.
 
Do góry