Polecany gabinet dentsytyczny

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
W Lublinie godny polecenia jest New Dent. Bywam na ulicy Nowowiejskiej. Mają nowoczesne wyposażenie oraz świetny, przemiły personel. na szczególną uwagę zasługuje oczywiście szefowa, pani Kiernicka – doskonała jeśli chodzi o leczenie kanałowe.
 

AnetPot

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
1
Warszawa – Rodentis przy ul. Limanowskiego. Mam piękny uśmiech po leczeniu ortodontycznym w tej klinice. W ogóle cały ten okres noszenia, zakładania, wizyt kontrolnych to taki skomplikowany proces i tu trzeba naprawdę dobrze wybrać gabinet, wystarczy jedno niedopatrzenie, skrócenie okresu noszenia, złe „podkręcanie” i po pięknym uśmiechu może nie być ani śladu. U mnie mija rok po zdjęciu aparatu i jestem zadowolona z mojego uśmiechu i pięknych ząbków J. Polecam ich z czystym sumieniem.
 

DarkDrako

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
40
W mojej Bydgoszczy zdecydowanie Iwona Jabłońska :) http://stomatolog-bydgoszcz.eu/ do nikogo innego nie chodzę nawet jak mocno boli, a nie ma terminów. Z resztą na znanym lekarzu ma pełno dobrych opinii i ja też tam swoją dorzuciłem :)
 

kisia_12

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
ja również przyłączę się do tej listy :) polecam klinikę Dormed pod Warszawą. Świetni fachowcy, bardzo profesjonalnie leczą i doradzają, dla mnie rewelacja!
 

skipi1989

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
I ja również polecam gabinet stomatologiczny w Żagiel MED w Lublinie. Wszystkie zęby tam leczę, a ostatnio nawet mi się trafiła wizyta za darmo z okazji światowego dnia zdrowia jamy ustnej. Jeszcze chyba można skorzystać.
 
B

Bartoszcze

Guest
Ja chodzę do gabinetu stomatologicznego Indexmedica w Krakowie i nie narzekam. Mają bardzo dobry zespół lekarzy, chodziłam do różnych lekarzy w tej klinice, bo mam elastyczne godziny pracy i każdy się sprawdził. Naprawdę w porządku.
 
B

bajderman

Guest
Nie mają znaczenia gabinety, chociaz jeśli już szukacie, to niech to będzie miejsce z polecenia najbliższych.
Największa rola jest wasza - musicie dbać o zęby pod każdym względem, jedynie wtedy uzyskacie normalne efekty.
 
I

iwonka88

Guest
w krakowie polecam dr obuchowicz z ultragenu :) naprawdę warto się u niej leczyć, dobra lekarka z doświadczeniem i wiedzą, potrafi zawsze pomóc i jest wyjatkowo cierpliwa i zawsze wyjaśnia wszelie wątpliwości :)
 

AgataKat

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam PRODENT clinic. Mają dwie siedziby - w Gliwicach na Orlickiego i w Katowicach na Poniatowskiego. W poniedziałek byłam u dr Darka Hassana. To moja "bratnia dusza" - potrafi ze spokojem, cierpliwością wszystko wytłumaczyć, profesjonalnie i BEZBOLEŚNIE usunąć nawet najbardziej zakorzeniony ząb. POLECAM :)
 
B

bajderman

Guest
Powtarzając to co pisałem wcześniej - polecenia tylko od najbliższych, oczywiście odnośnie salonu.
U mnie dużo dała ajona, miękka szczoteczka i systematyczność. Nie mam ubytków od dobrych 4 lat!
 

julia1007

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
To ja się dorzucę z swoim doświadczeniem jeśli chodzi o leczenie zębów i polecę dentystę z Wejherowa. Ostatnio chodzę tylko do dr Beaty Lidke. Jest bardzo profesjonalnym stomatologiem, jest uprzejma i konkretna.
.
 

agacik

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem najlepszy gabinet stomatologiczny w Poznaniu to dentystyka royal dent. Certyfikowani lekarze którzy, nie ma kolejek, atrakcyjne ceny. Nic tylko sprawdzić ;) ciekawe jest to że czasem lepiej jest przejechać się z miasta obok do Poznania bo itak taniej wychodzi.
 
B

bajderman

Guest
Klinika pod Wawą - dentlux.pl/ Jednak w stosunku do NFZ to ogromna zmiana. Przede wszystkim podchodzą do ciebie jak do człowieka, a nie odwalanka na całego. Największe różnice widać w jakości wypełnień. Wypełniania na NFZ są czarne, u mnie potrafiły wypadać po kilku miesiącach. Te załatwiane prywatnie są o wiele trwalsze - nic się nie dzieje.
 

EmiEM

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2013
Posty
32
Punkty reakcji
2
Witam wszystkich. Mam dość spora wadę zębów (chodzi bardziej o górne zęby – prawdopodobnie skończy się to aparatem...), chciałam skorzystać z Kal dent, z jednego z dwóch gabinetów jakie mają. Czy ktoś kiedyś zakładał u nich aparat albo zna kogoś kto zakładał i mógłby powiedzieć jak wszystko się potoczyło?
Z góry dzięki za odpowiedzi! :)
 

Torus

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Częstochowa i Tarnowskie Góry.

Leczę się u Pani doktor Katarzyny Łęckiej od dłuższego czasu.Nie powiem strasznie się bałem gdyż moje poprzednie wrażenia z ubiegłych lat powodowały lęk przed dentystą. Jestem pod niesamowitym wrażeniem wiedzy, podejścia do pacjenta a co za tym idzie lekkości podczas wykonywania zabiegu. Polecam miłą obsługę i ogromny profesjonalizm osób pracujących w Łęccy Stomatologia. Żałuję że tak późno do Was trafiłem gdyż moje problemy z uśmiechem były by już dawno rozwiązane.
 

preventka

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
ja ostatnio trafiłam na doktora wiesława koguta z Vident i chyba to będzie mój lekarz. profesjonalne i delikatne podejście do pacjenta, a przy tym nie musiałam czekać długo na wizytę! oby więcej takich lekarzy!
 

Julia Kowalska

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]Ja też mogę polecić gabinet Indexmedica w Krakowie: gabinet bardzo nowoczesny, ładny, miła obsługa, lekarze nie „naciągają” na niepotrzebne zabiegi, od razu wiadomo, jak będzie przebiegało leczenie. Świetne miejsce.[/SIZE]
 
Do góry