Polecane sklepy ASG

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
rabela napisał:
racja nie pomyślałam o tym
my mamy klasyczną, łamaną, długą
Z długiej mi się wydaje, że kobiecie się łatwiej strzela, mimo że cięższa od krótkiej, bo może sobie ją oprzeć o bark. Mam racje, czy tylko mi się wydaje? :D
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
jak wypróbuję dwie na raz w tym samym czasie to ci opowiem z której było mi łatwiej
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
hyperfine napisał:
Z długiej mi się wydaje, że kobiecie się łatwiej strzela, mimo że cięższa od krótkiej, bo może sobie ją oprzeć o bark. Mam racje, czy tylko mi się wydaje? :D
Bez znaczenia, tu i tu potrzebujesz wprawy, treningu i mięśni.
 
B

bajderman

Guest
Bron.pl i Hobby4men. Dwa moje ulubione. Jeden mam u nas w galerii w Czewie, a drugi tylko przez internet. W temat wiatrówek się mega wkręciłem - wkrótce zaczynam zabawę na poważnie w paitnball, marker jest, pozostaje jeszcze zakup pozostałych części. Wkrótce wszystko powinno być załatwione.
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
i tu masz rację wątek ewoluował :)
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
hyperfine napisał:
Może być kupiona po prostu " do zabawy"
fakt, zapomnialem, ze jak kogos stac, to moze dla zabawy kupic sobie wiele roznych gadzetow



rabela napisał:
my mamy klasyczną, łamaną, długą
to nie powinno byc zadnego problemu z lunetą
a i one zwykle maja specyfikacje do czego pasuja, szczegolnie jak masz jaka markowa wiatrowke





bajderman napisał:
Bron.pl i Hobby4men. Dwa moje ulubione. Jeden mam u nas w galerii w Czewie, a drugi tylko przez internet. W temat wiatrówek się mega wkręciłem - wkrótce zaczynam zabawę na poważnie w paitnball, marker jest, pozostaje jeszcze zakup pozostałych części. Wkrótce wszystko powinno być załatwione.
chyba w TCZEWIE :D
wole militaria.pl, mam go we Wrocławiu przy rynku
 
C

compton_style

Guest
Od siebie mogę polecić sklep internetowy bron.pl, kupowałem u nich kilkukrotnie różne rzeczy i zawsze szybko i bezproblemowo.
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
crypt napisał:
Ani to wątek o wiatrówkach ani o paintballu..
i dobrze, ile można wałkować tylko dwa tematy. temat sklepów jest równie ciekawy.

rabela napisał:
i tu masz rację wątek ewoluował :)
tak całkiem szczerze, to wiele osób z ASG tak samo lubi paintball i na odwrót. większość zaczyna od paintballa a potem zaczyna kompletować sprzęt do tego co mu bardziej odpowiada albo do tego w co chcą grać znajomi.

czechu napisał:
chyba w TCZEWIE :D
wole militaria.pl, mam go we Wrocławiu przy rynku
Sporo ludzi z poza Wrocławia, mysli, że tutaj w mieście zakupy robi się na rynku i że tamtędy jest wszystkim po drodzę. a prawda jest taka, że to miejsce z dnia odwiedzane jest głównie przezturystów. ale lokalizacja na sklep, do którego wchodzi się nie przypadkiem jest dobra a na pewno prestiżowa
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
ja to powiem szczerze słabo rozumiem czym się różni paintball od ASG myślę że jest to praktycznie tym samym tylko nazwa sie zmienia
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
rabela napisał:
a to powiem szczerze słabo rozumiem czym się różni paintball od ASG myślę że jest to praktycznie tym samym tylko nazwa sie zmienia
Spieszę z wytłumaczeniem. Otóż paintball, to strzelanie się kulkami z farbą. Bronie wyglądają dosyć futurystycznie. ASG z kolei, to strzelanie z replik, które wiernie oddają wygląd prawdziwych broni. Strzela się plastikowymi kulkami o różnej wadze. Dochodzi tutaj też odwzorowanie mundurów, oporządzenia itd. Stwierdzenie, że ASG to to samo co paintball w gronie airsoftowców, może się spotkać z dużym fochem :D
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Masz rację strzelanie to nie zawsze to samo :) ASG ma się tak do paintballa jak pieczenie ciast do gotowania :)
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
raczej jak pieczenie miesa do jego duszenia
zabawa polega na tym samym, ale innym narzedziem
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
Isen1822 napisał:
a to powiem szczerze słabo rozumiem czym się różni paintball od ASG myślę że jest to praktycznie tym samym tylko nazwa sie zmienia
Spieszę z wytłumaczeniem. Otóż paintball, to strzelanie się kulkami z farbą. Bronie wyglądają dosyć futurystycznie. ASG z kolei, to strzelanie z replik, które wiernie oddają wygląd prawdziwych broni. Strzela się plastikowymi kulkami o różnej wadze. Dochodzi tutaj też odwzorowanie mundurów, oporządzenia itd. Stwierdzenie, że ASG to to samo co paintball w gronie airsoftowców, może się spotkać z dużym fochem :D
oj :) niie chciałabym nikogo obrazić, dobrze że mi wyjaśniłeś ;D a na poważnie to w sumie mała różnica ale chociaż już rozumiem że jakaś jest :D

czechu napisał:
raczej jak pieczenie miesa do jego duszenia
zabawa polega na tym samym, ale innym narzedziem
faktycznie to jest kwintesencja tego co zostało napisane wyżej - chociaż bez wyjaśnienia dalej bym nie rozumiała :)
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
rabela napisał:
ja to powiem szczerze słabo rozumiem czym się różni paintball od ASG myślę że jest to praktycznie tym samym tylko nazwa sie zmienia
w ASG można oszukiwać ;)



Isen1822 napisał:
Strzela się plastikowymi kulkami o różnej wadze
Ja tutaj zaapeluje o promowanie kulek biodegradowalnych ;)
 

Elajza

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio szukałam sklepu internetowego i trafiłam na gampshop.pl Czy ktoś z Was może już tam kupował i mógłby się wypowiedzieć? :)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Owszem, można oszukiwać, ale bardzo łatwo to zauważyć i wywalić delikwenta z rozgrywki ;)
 
Do góry