Pol roku spotykam sie z dziewczyną

Abasdarhon

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2022
Posty
3
Punkty reakcji
0
Od pół roku spotykam się z dziewczyną, spędzamy ze sobą dużo czasu. Byliśmy razem na wakacjach , spędziliśmy razem sylwestra, w święta byliśmy razem na ile to było możliwe, widujemy się codziennie, chce robić ze mną wszystko, a ja z nią. Jesteśmy jak papuszki nie rozłączki. Gdy jej zle dzwoni do mnie zeby usłyszeć chociaż mój głos. Mówi mi że nawet w milczeniu woli spędzać czas ze mna niż z kim kolwiek innym. Spędziliśmy ze sobą kilka wspólnych nocy . Przytuleni razem zasypialiśmy. Całowaliśmy się ale nic po za tym. Oboje jesteśmy po przejściach, po nie udanych związkach. Oboje wyznaliśmy sobie miłość. Chce być blisko i ja i ona. I nie rozumiem dlaczego kiedy zbliżymy się do siebie nieco bardziej, ona Ucieka ode mnie na kilka dni. Nieodzywa się do mnie. Po czym dzwoni bądź pisze pytając czy jeszcze ja lubię bo tęskni. I wszystko zaczyna się od nowa. Jak jesteśmy razem dbamy o siebie, choć nie ukrywam że jej idzie to lepiej. Jak gdzieś wychodzimy raz placi ona raz place , za całego sylwestra zapłaciła ona. Nie wykorzystuje więc mnie finansowo ani w żaden inny sposób . Jak wróciliśmy z sylwestra . Po godzinie po powrocie zadzwoniła i spytała czy przyjde do niej. Kolo 22 poprosiła czy zostanę na noc przytuliła mnie wyszeptała że kocha i zasnelismy razem. Rano juz z powrotem się zdystansowała, popołudniu zaprosiła mnie na obiad ale znów nasze relacje wyglądały tylko na przyjacielskie. Jest miloscia najwiieksza miloscia mojego życia, a ja nie wiem co dalej. Każdy dzień bez niej jest dniem steaconym, a kiedy już godze się z tym że tylko będziemy się przyjaznic, znów do Siebie się zbliżamy. Nie mam pojęcia co dalej. Jest nowy rok nie wiem czy zacząć sam I wyjechać z tad zapominając o niej czy razem z nią wyjechać bo chce jechac ze mną . Nie wiem juz nic.
 

Abasdarhon

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2022
Posty
3
Punkty reakcji
0
Chodzi Ci o sex, że nie jest gotowa?
Nie zależy mi na seksie. Nawet kiedyś jej odmówiłem bo była pijana z reszta ja też jak byliśmy na wakacjach. Chodzi o to ze każdy postrzega nas jak parę, bo tak się zachowujemy. Jednak jesteśmy tylko znajomymi. I na tym etapie wszystko się zawiesiło. Ona jest przed ja po 30 , więc myślę że raczej jesteśmy dorośli i jeżeli Ona wyznaje mi miłość ja jej to jak sprawić ze przestajemy byc tylko znajomymi. O to mi chodzi.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 441
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Nie zależy mi na seksie. Nawet kiedyś jej odmówiłem bo była pijana z reszta ja też jak byliśmy na wakacjach. Chodzi o to ze każdy postrzega nas jak parę, bo tak się zachowujemy. Jednak jesteśmy tylko znajomymi. I na tym etapie wszystko się zawiesiło. Ona jest przed ja po 30 , więc myślę że raczej jesteśmy dorośli i jeżeli Ona wyznaje mi miłość ja jej to jak sprawić ze przestajemy byc tylko znajomymi. O to mi chodzi.
Trzeba jawnie zapytać o stały
Związek brak odpowiedzi
Jawnej lub brak zgody oznacza
Nie utrzymywanie kontaktu i
Traktowanie jak wroga i
Ignorowanie i dodatkowo
Może też oznaczać że ma
Inny związek albo po
Zakończeniu co mało
Realne uzna że jednak trzeba
Przejść na stały poziom.
Bez tego jeśli pojawi się obcy
To za utrzymywanie kontaktu
Dostaje się od tego typa wulgaryzmy
I zakaz zbliżania a bez tego bicie
A szczególnie ofiara pobicia jeśli
Zobaczy go w domu.
 

BetMan

Zbanowany
Dołączył
29 Grudzień 2021
Posty
119
Punkty reakcji
14
Nie zależy mi na seksie. Nawet kiedyś jej odmówiłem bo była pijana z reszta ja też jak byliśmy na wakacjach. Chodzi o to ze każdy postrzega nas jak parę, bo tak się zachowujemy. Jednak jesteśmy tylko znajomymi. I na tym etapie wszystko się zawiesiło. Ona jest przed ja po 30 , więc myślę że raczej jesteśmy dorośli i jeżeli Ona wyznaje mi miłość ja jej to jak sprawić ze przestajemy byc tylko znajomymi. O to mi chodzi.
A może usiądź i z nią po prostu szczerze porozmawiaj?
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 384
Punkty reakcji
90
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Ja miałem kiedyś, sporo lat temu taką sytuację, jak poznałem jedną kobietę, która do mnie przyjeżdżała i obiecywała mi, że: zawsze będzie blisko, że ja zawsze będę dla niej ważny i mi to mówiła.
Znajomość trwała chyba ponad rok czasu, ale jak się okazało, to jej słowa nie były wiele warte, bo potem mnie olała i zakończyła ze mną kontakt i tak się to skończyło.
Kiedy ja do niej pisałem i dzwoniłem, to nie odzywała się.
Po prostu to, co mi obiecywała, nie dotrzymała tego. Słowa się łatwo wypowiada, ale w czynach to już trudniej wykonać.

Dlatego ja, jak poznaję jakąś kobietę, to mam do tego dystans i staram się ograniczać zaufanie, bo każdy może potem: wystawić i wykorzystać.

Ja się też nie dam nabrać na pewne rzeczy, a miałem, nie raz takie relacje, gdzie nie jedna chciała ze mnie głupiego zrobić, tyle że ja się nie dałem i dałem to do zrozumienia.
 

Abasdarhon

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2022
Posty
3
Punkty reakcji
0
A może usiądź i z nią po prostu

Dużo rozmawiamy.
Trzeba jawnie zapytać o stały
Związek brak odpowiedzi
Jawnej lub brak zgody oznacza
Nie utrzymywanie kontaktu i
Traktowanie jak wroga i
Ignorowanie i dodatkowo
Może też oznaczać że ma
Inny związek albo po
Zakończeniu co mało
Realne uzna że jednak trzeba
Przejść na stały poziom.
Bez tego jeśli pojawi się obcy
To za utrzymywanie kontaktu
Dostaje się od tego typa wulgaryzmy
I zakaz zbliżania a bez tego bicie
A szczególnie ofiara pobicia jeśli
Zobaczy go w domu.
Wolałbym szczerze by kogoś poznała. Wtedy usunął bym się było by mi zdecydowanie łatwiej to zrobić.

Rozmawiamy dużo. Niestety jest jedną odpowiedź że boi się ze związek na poważnie zniszczy to co mamy teraz.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 384
Punkty reakcji
90
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
To zależy od relacji.

Zależy, czego ludzie chcą.

Jeżeli ludziom pasuje tylko: luźna znajomość i niczego więcej nie chcą, to takie "relacje" będą mieli.
Takie rzeczy się ustala wspólnie.

Jak ja poznawałem kobiety, to najczęściej były to tylko: zwykłe relacje i nic więcej.
Seksu też nie było, bo różnie się to układało.
Były też za krótkie znajomości i za krótko znałem kobiety, żeby się zdecydować na seks.
U mnie jest tak, że ja nie zdecyduję się na seks z kobietą, której dobrze nie poznałem.
Nie jestem "desperatem seksualnym", jak niektórzy faceci, którzy nie mogą bez seksu wytrzymać i tak ich do tego ciągnie, że jak poznają kobiety, to głównie do: szybkiego seksu, gdzie ludzie się dobrze nie znają, a już chcą mieć seks.
To też dotyczy niektórych kobiet, które szukają facetów do seksu.

Ja bym tak raczej nie potrafił, bo też związane jest z psychiką.

Żebym ja miał seks z kobietą, to najpierw muszę w miarę dobrze poznać, dłużej kobietę i muszę coś o niej wiedzieć. I tak samo działa to w drugą stronę, ze strony kobiety.
Uważam, że ludzie, których ciągnie do seksu i nie mogą bez seksu wytrzymać, są w jakiś sposób zaburzeni psychicznie...
Nie chcę tu oczywiście obrażać, ale dla mnie "desperat seksualny" to ktoś, komu seks uderza do głowy.
Są pewne granicę.

Ja nigdy takim człowiekiem nie byłem.
 

BetMan

Zbanowany
Dołączył
29 Grudzień 2021
Posty
119
Punkty reakcji
14
Rozmawiamy dużo. Niestety jest jedną odpowiedź że boi się ze związek na poważnie zniszczy to co mamy teraz.
Może spróbuje poczekać jeszcze jakiś czas, może boi się nowego związku? Jednak jeśli będzie to dłużej trwało, to raczej nie wróży nic więcej poza relacją kumpelską czy nawet przyjaźnią...ja w taką nie wierzę! Zawsze któraś ze stron będzie liczyła na więcej ;)
 

majindrag

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2022
Posty
3
Punkty reakcji
0
Postaraj się zapytać wprost, jeśli będzie unikać odpowiedzi nie pozwól jej na to, daj jej ultimatum, że oczekujesz odpowiedzi jakiejkolwiek. Jeśli w żadnej sposób nie będzie chciała odpowiedzieć, spytaj dlaczego postępuje w ten sposób może coś jest na rzeczy?
 
Do góry