pokój dla dziecka

Majkelus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Wiem, że to kącik kobiecy, ale potrzebuję właśnie waszej porady, żona jest w szpitalu i został msc do porodu, chce jej zrobić niespodziankę i urządzić pokój dla naszej córeczki. Proszę o porady, bo najlepiej w tym temacie się nie czuję :) a nie ma to jak kobieca ręka przy doborze elementów pokoju.
 

Majkelus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Trochę poszukałem, podzwoniłem i udało się z pomocą przyjemnej Panii z obsługi sklepu, bardzo polecam http://miniroom.pl/page/galeria kolekcja home sweet home + dodatki już wybrane przeze mnie :) dziewczyny były zadowolone, dziękuję wam za pomoc
 

slodziak

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
słodkie to co zrobiłeś mebelki całkiem fajne,miałam Ci polecić mebelki feretti ale chyba już nie będą Ci potrzebne:)
 

isana123

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
widziałam ostatnio te mebelki feretti, normlanie jak z bajki
 

dzika rozaaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
też je widziałam. Kiedyś nie było takich ładnych mebelków, z każdym modelem są ładniejsze
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
W ogole teraz tyle tych rzeczy dla maluszkow jest ze nie wiadomo za co sie lapac my dla starszego synka jak uzadzalismy pokoj nie mielismy za duzo kasy to maz swoje stare mebelki wyremontowal ladnie pomalowal ja jakies naklejki kupilam i tez niezle wyglada :)
 

klaudia771

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2016
Posty
22
Punkty reakcji
0
Zawsze mozna tez poszukac inspiracji na blogach producentow materialow wykonczeniowych. Zaoszczedzimy w ten sposob pare zloty ;)
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
Na necie jest zawsze pelno inspiracji, najwazniejsze jest bezpieczne łóżeczko i wygodny bezpieczny materac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

gabionka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2015
Posty
19
Punkty reakcji
0
Faktycznie przestrzeń powinna być dobrze zaplanowana i uporządkowana. zabawki dla dzieci? Dla mnie odpowiednia ilość, posegregowane, przechowywane w pojemnikach i innych do tego odpowiednich miejscach. Nigdy luzem, gdyż to tworzy bałagan
 

nellaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2018
Posty
34
Punkty reakcji
1
Właśnie urządzam pokój dla córeczki, ale nie lubię różowego, więc wymyśliłam sobie pastelową szaro- błękitno- miętową przestrzeń. Pomalowałam mebelki farbą kredową, kupiłam pościel i kocyki minky sensillo w takiej kolorystyce i szukam fotela uszaka do karmienia małej. Trochę scandi, trochę shabby chic :)
 

BetMan

Zbanowany
Dołączył
29 Grudzień 2021
Posty
119
Punkty reakcji
14
Na necie jest zawsze pelno inspiracji, najwazniejsze jest bezpieczne łóżeczko i wygodny bezpieczny materac
Dokładnie tak, jest bardzo ważna kwestia!
Warto dobrać odpowiedni materac dziecięcy np. taki 160x80
Tu http://fdm.pl/materace-80x160 można na temat takiego produktu nieco więcej poczytać...
Myślę że każdemu rodzicowi zależy na odpowiednim miejscu dla snu dziecka ;)
 

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
87
Punkty reakcji
0
Hej
Szukam inspiracji na pokój dla naszych małych dziewczynek.
Możecie polecić jakieś mebelki, łóżko itp?
Będę wdzięczna za fotki

Zastanawiam się na pewno nad jakąs ladną tapetą do pokoju :)
jaka-tapete-do-pokoju-dzieciecego-wybrac.jpg
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
U nas jutro ruszamy z malowaniem szafki farbą ASTRA kredową. Nie mogę się doczekać efektu tak samo jak dzieciaki :)

371507232_3699612653617002_180675624142550821_n.png
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Ooo... super, daj znać koniecznie jak wyszło. Też planuje córce pomalować bok szafki przy biurku pomalować farbą tablicową, mam nadzieję, że będzie się dobrze trzymać.
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Nie wiem jak inne ale z tymi ASTRA super wychodzi. Malowaliśmy stolik od góry, teraz młoda może sobie kredami rysować po nim. U nas wystarczyły dwie warstwy - genialna opcja :)
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Kupiłam te farby tablicowe, zobaczymy jak nam wyjdzie malowanie ;)
Odcień przetestowany, wydaje się fajny :)

WhatsApp Image 2023-11-15 at 16.53.16.jpeg
 
Do góry