Pogawędki Informatyków i komputerowców

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Chce ktoś kupić części z mojego laptopa, bo mam na sprzedaż? d;

karta graf, ram, procesor, karta dzw., etc? :p
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Może jestem tradycjonalistą ale po porażce Visty jestem sceptycznie nastawiony do windowsa 7
Według mnie Vista jest bardzo dobrym systemem. Lepszym od XP (porównuje oryginały)
- stabilniejsza
- mniej problemów
 

8-) LoL (-8

Farciarz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
1 039
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Laskowice Pomorskie
Według mnie Vista jest bardzo dobrym systemem. Lepszym od XP (porównuje oryginały)
- stabilniejsza
- mniej problemów
Fakt. Nie rozumiem ludzi którzy mówią, że Vista jest nic nie warta. Jeśli ma się dobry sprzęt to Vista jest lepsza od XP, jeśli słaby no to Vista odpada. Zresztą technika poszła do przodu, XP ma już 7 czy 8 lat, więc myślę, że w ogóle porównywanie Visty z XP jest bezsensowne (bez obrazy). Chciałem zacząć porównywać Viste z Seven'em, ale poczekam na ostateczna wersje siódemki.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Fakt. Nie rozumiem ludzi którzy mówią, że Vista jest nic nie warta. Jeśli ma się dobry sprzęt to Vista jest lepsza od XP, jeśli słaby no to Vista odpada. Zresztą technika poszła do przodu, XP ma już 7 czy 8 lat, więc myślę, że w ogóle porównywanie Visty z XP jest bezsensowne (bez obrazy). Chciałem zacząć porównywać Viste z Seven'em, ale poczekam na ostateczna wersje siódemki.

Zaprzeczasz sam sobie przeczytaj te dwa podkreślone zdania. Przecież Vistę i "7" też dzieli "kolosalna przestrzeń"
 

8-) LoL (-8

Farciarz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
1 039
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Laskowice Pomorskie
Zaprzeczasz sam sobie przeczytaj te dwa podkreślone zdania. Przecież Vistę i "7" też dzieli "kolosalna przestrzeń"
Look - Vista ma już jakieś 4 lata, Windows Seven jeszcze nie wyszedł w wersji RTM, ale już ma predyspozycję do stania się lepszym OS od Visty, zresztą nie oto mi chodzi. Zobacz, że wersja jądra w XP to 5.1 (32bity), natomiast Vista ma już o wiele nowsze w wersji 6.0, a Seven posiada jądro oznaczone numerkiem 6.1, więc chyba aż tak znacząco się nie różnią. Rozumiesz o co mi chodziło?

Możliwe, że się mylę.
 

LiderKomp

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
szczerze mowiac ... na viste narzekaja ci kturzy o niej nie maja zielonego pojecia ... nie ukrywajmy ale zmiana jest dosc diametralna poruwnywajac xp z vista ... ktos cale zycie pracowal na xp nagle vista nie wie co i jak i co powie ? ze to shit ... a jak by tak posiedziec dluzej ;]? to jest naprawde fajna acz kolwiek dzur ma sporo :( ... ale to windows ;p czego se spodzewac nie ma przeciez ideaow
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Vista była moim zdaniem porażką, wciskaną przez M$ na siłę wszędzie i wszystkim. System mało stabilny, pożerający ogromną ilość zasobów komputera i bardzo niewygodny. Natomiast posiedziałem trochę na W7 i jest duża poprawa, bo system ten rusza nawet na starszych i słabszych komputerach i chodzi bez większych problemów. Dlatego jeżeli będę miał okazję, to pewnie przesiądę się z XP :p
 
W

wladca

Guest
Jezeli ktos potrzebuje darmowego hostingu to najlepszym rozwiazaniem bedzie http://www.000webhost.com/202203.html

- 1500 MB of Disk Space
- 100 GB Bandwidth
- Your own domain hosting
- cPanel Control panel
- Website Builder
- Over 500 website templates ready for download
- Free POP3 Email Box and Webmail access
- FTP and Web based File Manager
- PHP, MySQL, Perl, CGI, Ruby.
- No Ads at all !

Check it out Here: http://www.000webhost.com

Przekonaj sie sam;)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jezeli ktos potrzebuje darmowego hostingu to najlepszym rozwiazaniem bedzie http://www.000webhost.com/202203.html

- 1500 MB of Disk Space
- 100 GB Bandwidth
- Your own domain hosting
- cPanel Control panel
- Website Builder
- Over 500 website templates ready for download
- Free POP3 Email Box and Webmail access
- FTP and Web based File Manager
- PHP, MySQL, Perl, CGI, Ruby.
- No Ads at all !

Check it out Here: http://www.000webhost.com/202203.html

Przekonaj sie sam;)

Zapomniałeś dopisać
-badziewna domena

lepiej zapłacić parę złotych miesięcznie i mieć całkiem przyzwoity hosting.
 

bestiav

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Witam
Widząc że temat drży od natłoku postów :sexy:
Wtrącę swe trzy grosze
Najbardziej irytujące dla mnie:
Dzwoni klient
-Tak Panie ja o ten komputer
Mina mi rzednie pytam wiec bo widzę ich piec na stanie
-tak tylko o który?
-no ten co przyniosłem!. :lol:
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Jak dasz mi +o, to nie ma problemu.
jezyk.gif
Jak będę miał ten serwer to nie ma problemu :D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Na próbę nie zaszkodzi, ale na 90% nie sprawdzi się, tak jak TS, na którym rozmawiali początkowo tylko moderatorzy.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
ok serwer IRC jest, Reque piszę do Ciebie na gg to mi nie odpowiadasz. fochnąłeś się ? :D
/connect irc.freenode.net
/join #Forumowisko.pl

mój nick: itr0x
rozdaję +o
zapraszam ;)
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Dzięki Reque możecie wchodzić przez przeglądarkę ;)
http://webchat.freenode.net/?channels=Forumowisko.pl&uio=ND10cnVlJjg9ZmFsc2UmOT10cnVlJjEwPXRydWUmMTE9MTk12a
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Może by tak trochę rozreklamować kanał irc ? Np napisać do Angela czy nie zamieściłby adresu w dziale ogłoszenie ?
 
Do góry