Pogadanki ... czyli takie przy kawce ...

elizka_1605

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Dzisiaj otwarcie Take A Gift !
Fajnie się zapowiada. Jak ktoś chce to może mi
pomóc rejestrując się na mój link polecający.
Link w sygnaturce ;)
 

superwiewiorka

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Przeczytałam, że we wtorek 13 kwietnia w Warszawie, w salonie Nissan Zaborowski, będzie spotkanie z wizażystką i dużo próbek. :)Jeśli ktoś ma po drodze, myślę, że warto wpaść z wizytą.
 

koki

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
5
Hej,mógłby i Ktoś wyjaśnić jak to jest z tymi słodyczami z Free Sweet tzn.ile n do Was idą?? I oni to wysyłają w Polsce czy za granicą??
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Z dostawą słodyczy jest różnie, czasami wysyłane są w ciągu kilku dni, czasami trzeba czekac na nie tygodniami.
A wysyłane są z Anglii.
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
nawiążę do wątku z czasem przesyłu (szukałam sensownego słowa ;D) słodyczy

w 2008 na pierwszą paczkę czekaliśmy kilka miesięcy, a potem mój rekord to zamówienie w czwartek, a w poniedziałek paczka u mnie
miałam tak 2 razy, bo chyba musiałam akurat trafić na wysyłkę :D
ale potem to w granicach 2 - 3 tygodnie
no to w tym tygodniu powinna mi paczka przyjść :)
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
nie mogę się już doczekać 13.05 albo 14.05 (zobaczę kiedy mi się zechce, ale pewnie do piątku nie wytrzymam xD) :D
wtedy znów będę mieć wreszcie połów :D
liczę na spore plony xD

oczywiście podzielę się informacją jak już zdobędę xD
szkoda, że tak rzadko są takie okazje *-*
ale dobrze, że w ogóle są :)

pozdrawiam

R
 

koki

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
5
Mógłby mi ktoś jeszcze wytłumaczyć gdzie się dokładnie wymienia ten kod,przy kasie??
 

jestemfajna

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
hej zauważyłam że większość pisze że dostali pendriva 2GB..
a może pochwalicie się skąd?? :papa:
 

przystanek_007

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,
nie wiem, czy na dobre forum weszłam ale zawsze warto spróbować. Widzę, że macie doświadczenie w dostawaniu próbek różnego rodzaju, dlatego chciałam zapytać co sądzicie o stronach takich jak zamowprobke.pl , czy probkomania.pl ???
 

dibaba

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
195
Punkty reakcji
22
Witam,
nie wiem, czy na dobre forum weszłam ale zawsze warto spróbować. Widzę, że macie doświadczenie w dostawaniu próbek różnego rodzaju, dlatego chciałam zapytać co sądzicie o stronach takich jak zamowprobke.pl , czy probkomania.pl ???

To jest oszustwo i wyłudzanie danych osobowych. Osobiście nigdy nie spotkałem się z faktem, żeby ktoś coś dostał poprzez takie strony (wyjątek 1 na 1000 osób może dostanie jakiś katalog).
 

KittyGirl2

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
569
Punkty reakcji
9
Miasto
zachodniopomorskie
Heyo troche mi sie nie podoba Take a gift. Mam juz 50000 punktow i nie moge odebrac nagrody. Napisalam maila i zostal usuniety bez czytania. Nie poddalam sie i wysylalam tak dlugo az odczytali o czywiscie dostalam odpowiedz ze neidlugo beda nagrody minal miesiac a nagrody dalej nie moge zamowic bo jest niedostepna. Buuu
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Nikt nie może zamówić nagród bo ich po prostu nie ma...
I ciekawo czy w ogóle kiedykolwiek będą.
 

White_Coffe

Jeej. Twilight ^^.
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
773
Punkty reakcji
15
Wiek
29
Miasto
Kraina marzeń x3.
dawno mnie u Was nie było ;). jeszcze w zeszłe wakacje zajmowałam się kolekcjonowaniem gadżetów i chyba do tego wracam ;). mam kilka sprawdzonych adresów, jeżeli ktoś chciałby się wymienić to zapraszam na priv. m.in. na srebrny, damski zegarek wartości ok. 150zł. zapraszam również do przeczytania sygnaturki :).
 
Do góry