Pogadanki ... czyli takie przy kawce ...

olucha

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Hej wszystkim:)

Mam wielką prośbę czy ktoś z Was mógłby napisać jakieś adresy firm które wysyłają darmowe kubki,smycze,książki,zegarkai,kolczyki,koszulki itp. bo już tyle czytałam o tym ale jeszcze ani razu nie trafiłam na taką stronę. Jestem początkująca a Wy już tyle tego dostaliście jakby ktoś nie chciał sie chwalić na forum to jest mój adres: malpeczka18@gmail.com
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
a już we wrześniu bd mieć 3 okazje na super plony gadżetowe :D
potem w październiku raz i w listopadzie znów :)

grudzień stoi pod znakiem zapytania...
mam nawet plany na luty 2011 :D
oj wtedy to moga być naprawdę niezłe łupy ;D

już się nie mogę doczekać xD

muszę znów maile powysyłać to może coś wcześniej wpadnie ^^,

oczywiście jak tylko coś zdobędę to napiszę w stosownym miejscu :)

pozdrawiam
 

KittyGirl2

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
569
Punkty reakcji
9
Miasto
zachodniopomorskie
Co myslicie o Tage a gift i Qday?? bo co uzbieram punkty to nagroda neidostepna. Mysle ze to jakas srata czasu ciagle dokladaja zdjecia nowych nagrod ktorych w realu nei mozna zamowic. W miedzy czasie dostalam pare uchytow do trzymanai reklamowki i reklamowke ekologiczna.

Długopis i kubek z lisek-zabawki@wp.pl
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
ja się przestałam w sumie bawić w te polskie odpowiedniki lockerza... czasem jak mi się przypomni to wejdę, ale dla mnie sa stratą czasu...
na lockerzie wydaje mi się, ze sa większe szanse i nawet sa dowody, ze da radę coś upolować :)
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
nie

---
już w czwartek znowu okazja na zbiorek :D
oczywiście napiszę co zdobędę i może fotkę dorzucę :)
 

alyja

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
wysłałam dziś i wczoraj parę @ będzie okazja na coś chociaż wątpie :) dopiero początkuje więc musiałabym mieć wielkie szczęście..
macie jakieś pewniaki? podajcie bo przejrzałam i nie ma specjalnie wiele aktywnych, naprawde!
 

White_Coffe

Jeej. Twilight ^^.
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
773
Punkty reakcji
15
Wiek
29
Miasto
Kraina marzeń x3.
wysyłam zaproszenie do maybelline i do kingolotto ;). jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę wysyłać e-maile na PW : P.

dodatkowo dostałam wczoraj śliczny srebrny zegarek (męski). chętnie się wymienię adresikiem, za coś naprawdę super : >.

btw. zamówiłam toster z gfk, tydzińe temu. wie ktoś ile mniej więcej idą ich przesyłki?
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
wysyłam zaproszenie do maybelline i do kingolotto
mruga.gif
. jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę wysyłać e-maile na PW : P.

dodatkowo dostałam wczoraj śliczny srebrny zegarek (męski). chętnie się wymienię adresikiem, za coś naprawdę super : >.

btw. zamówiłam toster z gfk, tydzińe temu. wie ktoś ile mniej więcej idą ich przesyłki?


Mi doszlo w ciagu dwoch tygodni, oni dosc szybko wysylaja :) Ich toster sluzy mi do tej pory :)
 

ikusia03

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, jestem nowa na forum i za zbieranie próbek też dopiero się zabieram , mam ogromną prośbę możecie mi polecić jakieś strony lub podać @ z których można zamówić próbki?? i jak napisać takiego maila, co Wy piszecie? Za każdą odpowiedź będę wdzięczna:))
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Czy wy też tak macie, że zbiór np ok 10 długopisów jednego dnia uważacie za porażkę? Bo ja to nie wiem ile bym chciała...ze 30 jednego dnia? Kiedy ja to wypiszę :D Nie pamiętam kiedy ostatnio kupowałam długopis...
 

monisiaxp

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
144
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
małopolska
U nas słabo, dopiero zaczynam ale wiem że ciężko cokolwiek zdobyć.
Od ponad tygodnia nic tylko siedziałam i pisałam mejle i formularze zgłoszeniowe do próbek i darmowych gadżetów.
Dostałam tylko próbki rolet. ;(
 
Do góry