Podziel się ciekawym snem !

T

TomaszTomasz

Guest
płonące auto, fiat 126p które za mną goniło, bez kierowcy. Nie było jak przed nim uciec ani się schować.
 

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
1. Jechałam autobusem do lekarza nagle ogarneło mnie dziwne wewnętrzne uczucie jakby zaraz miało się coś stać.
W tym samym momencie z kabiny kierowcy usłyszałam lecąca w radiu ulubioną piosenkę mojej śp. mamy.
Niewiem czemu ale spojrzałam wtedy na zegarek była godzina 10:45 miałam przeczucie że coś jest nie tak.

Moja mama leżała wtedy w szpitalu na zapalenie płuc.
Po mojej wizycie u lekarza czułam duże zdenerwowanie i niepokój niewiedziałam co mam ze sobą zrobić więc zamiast
wrócić do domu autobusem postanowiłam się więc przejść na pieszo w połowie drogi do domu uczucie niepokoju tak się
nasiliło że znowu spojrzałam na zegarek była godzina 12:50.Tak dziwnie się czułam że wróciłam się kawałek pomyślalam
że załatwię jeszcze jedną rzecz, cofnełam się po czym nagle zrezygnowałam z tego pomysłu i znów udałam się w kierunku
domu.
Po upływie kilkunastu minut odebrałam telefon dzwonił lekarz z informacją że dokladnie o tej godzinie co spojrzałam
w autobusie na zegarek stan mojej mamy znacznie się pogorszył i że mimo wielu starań i podanych leków o godzinie
12:50 nastąpił zgon.Dziwne bo akurat też w momencie śmierci mojej śp. mamy czułam ogromny niepokój i również
spojrzałam na godzinę.

2. Mój tata był po lewostronnym wylewie krwi do mózgu. Z biegiem czasu niestety zachorował na zapalenie płuc i był co oczywiste w szpitalu.Wieczorem znowu tak jak w przypadku mojej śp mamy miałam uczucie wielkiego niepokoju i zdenerwowania niewiadomo czym.Czułam że muszę jechać następnego dnia do szptala do śp. taty. Rano obudziłam sie cała spocona gdyż śnił mi się tata jak był ze mną u fryzjera a ja nie mogłam sie zdecydować jaką chcę mieć fryzurę.W tym śnie fryzjerka ścinała mi moje długie włosy coraz to krócej a ja widzialam jak obcięte włosy lecą na podłogę następnie spojrzałam w okno i wtedy się obudziłam.Tata zawsze mówił za życia że jak się śnią obcinające włosy to nie dobrze a okno to wiadomość odrazu pomyślałam o tych jego słowach.Jak już pisałam na początku miałam jechać tego dnia do szpitala niestety nie pojechałam.Wieczorem zadzwoniła do mnie mama ze smutną wiadomością że tata zmarł owego dnia przed południem.( dodam że najpierw zmarł tata potem mama.)

3.Dziwne jest też to iż za każdym razem gdy śni mi się mój tata to zawsze się coś dzieje złego nie koniecznie dotyczacego mojej osoby.Na początku myślałam że to przypadek ale z biegiem czasu zmieniłam zdanie. Czyżby śp. tata dawał mi do zrozumienia że coś się wydaży?Coś w tym napewno jest.
 
W

wiki9969

Guest
Nie wiem czy warto wierzyć w sny, ale postanowiłam się jednym z moich snów podzielić.

Śnił mi się kolega, którego znam od dwóch lat. Mamy ze sobą typowo koleżeńskie relacje. W tym śnie przyjechał po mnie i zabrał do jubilera. Oglądaliśmy przeróżne pierścionki, on wybrał jeden z nich i wkładając mi go na palec powiedział, że to zaręczynowy... Ten pierścionek był naprawdę piękny, ale nie wiem jak mam zinterpretować ten sen.

Kiedy się obudziłam, zaczęłam się zastanawiać jaki on ma związek z rzeczywistością? Tym bardziej, że przed snem czytałam fragment książki w którym córka oznajmia ojcu, że jest związana z pewnym kolegą, który podarował jej pierścionek. :lol: :niepewny:
 
K

kate2

Guest
Zapewne odbyła się w Twoim śnie mieszanka przeczytanego fragmentu książki z pragnieniami które w sobie nosisz :)

Mnie natomiast co kilka dni śni się były chłopak z którym śpiewałam w zespole i Jego rodzina.
Kolejny powtarzający się sen to moje rodzinne strony do których jadę i zawsze czuję się tam obco ponieważ nie poznaję swoich rejonów. Wszystko jest inaczej...błądzę i nie wiem w końcu gdzie jestem. I nagle zaczynam ogromnie tęsknić za rodziną (mężem i dziećmi) którzy zapewne zostali w domu i chcę się już znaleźć blisko nich.
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Dwie noce pod rząd śnił mi się Merlin (Colin Morgan). :lol: A wczoraj śniło mi się, że oglądałam DD Reportera. :blink:
 
K

kate2

Guest
Dziś mój sen nad ranem splótł się z rzeczywistością. Śniło mi się, że dzwoniła do nas siostra męża z Anglii. Telefon dzwonił długo....czekałam aż odbierze mąż ....w końcu to Jego siostra :) . Obudził mnie telefon od męża z tym samym dźwiękiem....:)
 
Y

Yellow Jester

Guest
kate2 napisał:
Dziś mój sen nad ranem splótł się z rzeczywistością.
Życie jest snem, więc może najwyższa pora przestać śnić i zacząć żyć... życiem wiecznym?
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Robię aktualnie prawko i śni mi się, że jeżdżę już autem, świetnie mi idzie, tylko...

No właśnie- śni mi się, że siedzę po stronie pasażera, a nie kierowcy i ciężko mi sięgnąć do sprzęgła i gazu. Sprzęgła wcale nie używam, jedynymi pedałami jakie są mi potrzebne to gaz i hamulec. Nie ma nawet mowy o zmianie biegów, a auto jest z manualną skrzynią. Śni mi się, że zawsze jadę tę samą trasą, pod górę, wyprzedzając na podwójnej ciągłej dwa tiry, a z naprzeciwka wyskakuje mi osobówka. Udaje mi się ją magicznie wyminąć, auto moje pędzi jak szalone i nagle zdaję sobie sprawę, że nie ma hamulca. Nigdy nie doszedł ten sen dalej- ciągle urywa się w tym momencie.
 

karina_89

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja miałam ostatnio naprawdę dziwny sen - śniła mi się wizja apokalipsy, gdzie naszą planetę zaatakowały dinozaury i dżiny na wózkach indwalidzkich. Różowe i niebieskie dżiny (jak z tej bajki o Alladynie). Na wózkach inwalidzkich. Nie mam pojęcia skąd w mojej głowie taka dziwna wizja :D
 
M

MacaN

Guest
Nieźle. Srogie piguły zażywasz :D



Delilaah napisał:
Obawa przed spotkaniem z shemale? Lub wręcz odwrotnie chęć poznania takowej.
W przypadku Kmicica wszystko jest możliwe. Najlepiej,gdyby jego kuzynka okazała się kobitą z armatą. Wtedy byłby wniebowzięty.
 

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
O nie tylko nie to mam nadzieje że to nie był sen proroczy :D
 
Y

Yellow Jester

Guest
Mi się dzisiaj śniła ukochana piwnica, z bólem serca wstawałem z łóżka. :(
 
T

TomaszTomasz

Guest
Śniło mi się że byłem drzewem, panicznie bałem się dzieci ze scyzorykami które chciały wyryć na mej korze swoje inicjały. Nic nie mogłem zrobić, potrząsałem tylko liśćmi.
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Śniła mi się Wiki, która przeprowadzała eksperymenty na ludziach. :eek:h:
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Śniło mi się, że szłam w nocy przez jakiś park. Nagle z krzaków wyskoczył jakiś facet, który zaczął mnie obłapiać. Zaczęłam okładać torebką tego niedoszłego gwałciciela. Kiedy go tak okładałam nagle padł na ziemię. Myślałam, że go zabiłam. Zadzwoniłam do Ęmpuszka, który przyjechał z Jendrulą. Zapakowaliśmy ciało do bagażnika.Wtedy zauważyłam, że facet ma na twarzy maskę clowna i naglę się poruszył. Więc wzięłam nóż i go dobiłam. Jendrula powiedział, że sam się zajmie ciałem, wsiadł do auta, rozpędził się i wjechał do jeziora. A ja złapałam Ępuśka za rękę i odeszliśmy w inną stronę. :blink:




PS. Tak, mam wszystkich w domu, wszyscy są zdrowi. :crazy:
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Co za poświęcenie z mojej strony! Jaki ja jestem wspaniałomyślny! :Crazy:
 

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
Nie zły sen... :eek:h:
A mnie się dzisiaj śniła zupełnie nie znana mi dziewczyna że stała w oknie na parterze i mnie zawołała .
Więc podeszłam a ona do mnie z pytaniem czy się z nią nie napije wódeczki bo ma wielką ochotę a nie ma z kim .
Na łóżku w jej pokoju leżał jakiś facet i spał.widać było przez to okno.
Zgodziłam się weszłam do środka wypiłyśmy i takie podchmielone lekko poszłyśmy na zakupy do marketu bo ona miała bardzo dużo pieniędzy.
Oglądałyśmy jakieś ciuchy bluzki .kurtki itd i nagle patrze a ona podkoszulkę smyk do torby i pokazuje mi abym była cicho.
Pamiętam że strasznie w tym śnie się bałam że nie wyjdę z nią z tego sklepu i się nagle obudziłam ... :eek:h:
 
Do góry