Podologia w Krakowie

Marek Danelczyk

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Witam.

Szukam placówki, najlepiej w Krakowie, która ma doświadczenie w podologii.
Mam problem z wadliwym ustawieniem stóp i deformacjami palców i szukam naprawdę dobrego specjalisty. Wiem, że ta dziedzina u nas w kraju nie jest super rozwinięta, stąd moje obawy, żeby nie trafić pod oko kogoś niekompetentnego.

Czy ktoś mógłby mi polecić sprawdzonego lakarza/placówkę w tej dziedzinie? Może być też gdziekolwiek w południowej Polsce, byle dobry specjalista.

Z góry dzięki za pomoc.
 

Agnieszka Dergacz

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2014
Posty
41
Punkty reakcji
0
Hej, jest świetna placówka w Krakowie jeśli chodzi o podologię, więc nie będziesz miał daleko :)
Ośrodek Medyczny OSTEOMED na Kazimierza Wielkiego, miałam u nich zabieg i jestem bardzo zadowolona. Podologia faktycznie nie jest szczególnie mocno rozwinięta w Polsce, ale miałam szczeście, że tam trafiłam bo mają w mojej ocenie wybitnych specjalistów. Tutaj masz szczegóły dotyczące podologii http://osteomed.krakow.pl/pedicure-leczniczy-podologia . W ogóle obsługa klienta jest na wysokim poziomie. Myślę, że Ci tam pomogą.
 
S

szyszana

Guest
A gdzie się można uczyć podologii? Mam na myśli szkołę tematyczną, która faktycznie pozwoli pracować w tym zawodzie na tyle skutecznie, aby pomagać.
Jakieś pomysły/propozycje?
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
W Beauty lux w Warszawie coś takiego zrobisz szkoleniami zawodowymi. Powinno się udać w ten sposób zrealizować cele, ale na pewno nie od razu. Powiedzmy, że samym szkoleniem w ten zawód zdecydowanie można wejść, ale nie spodziewajcie się, że natychmiast będzie idealnie. Raczej tak się nie da.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Jedynie mogę potwierdzić, że Beauty lux was przygotuje do zawodu. Podologiem nigdy nie staniecie się z dnia na dzień - coś takiego jest możliwe dopiero stopniowo. Ale jeśli tylko pojawi się zaangażowanie na odpowiednim poziomie, to cele zrealizujecie. Podologia jest do ogarnięcia bez żadnych cudownych technik, wystarczy tylko odpowiednie podejście.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Potwierdzam. Zrób szkolenie w Beauty lux - do tego zawodu to ci na pewno wystarczy.
Wiem doskonale, jak to wyglądało u nas, ile udało się nauczyć. Podologia to temat naprawdę wymagający, ale też bez przesady - dacie sobie radę. Najważniejsze, że po prostu widać znaczne zainteresowanie nim ze strony ludzi.
 

Dendrodena

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2018
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ja chodzę na zabiegi na stopy tutaj rehabilitacje.org. na Prądnik. Także tu mogę polecić szczerze,
 

wiktass

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2022
Posty
12
Punkty reakcji
0
Znam dobra podolog ale z Warszawy. chodze do Gabinetu Zdrowej Stopy na ul Sady Żoliborskie do pani Joanny Kowalewskiej
 
Do góry