Podofilia czy coś innego

Status
Zamknięty.

SlajderStudio

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Witam, od bardzo dawna, bo już od małego dziecka mam ten fetysz. Kiedyś nawet nie wiedziałem jak to nazwać i w ogóle czy tylko ja to mam. Teraz jednak wiem że inni też to mają, ten fetysz, odruch, czy jak to jeszcze można nazwać. (Podofilia, to nie jest pedofilia. Jest to fetysz związany ze stopami partnera).

I tutaj rodzi się pytanie, nie podnieca mnie widok kobiecych stóp - gołych, natomiast przykładowo: kolorowe adidaski, lub vansy oraz białe obcisłe skarpetki. Do tego jak są jeszcze rajstopy lub legginsy, dostaję szału. W pytaniu chodzi mi o to, czy pupa oraz uda pokryte legginsami także zalicza się do podofilii?

PS.: Żeby ktoś sobie nie pomyślał. Jestem całkiem normalny. To nie moja wina że mam taki fetysz...
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
W pytaniu chodzi mi o to, czy pupa oraz uda pokryte legginsami także zalicza się do podofilii?
Nie.
I generalnie podofilia to fetysz stóp - w skarpetkach, pończochach, butach, nagich - po prostu stóp. U Ciebie to trochę naciągana podofilia, bo wychodzi na to, że bardziej kręci Cię opakowanie niż zawartość. Jak to sie nazywa, nie mam pojęcia, bo prawda jest taka, że fetyszem może być właściwie wszystko od włosów partnera/ki po bąki. Takie z pupy. Podejrzewam, że większość w ogóle nie została nazwana.
 

princzes

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
44
Punkty reakcji
0
Slajder napisał:
Witam, od bardzo dawna, bo już od małego dziecka mam ten fetysz. Kiedyś nawet nie wiedziałem jak to nazwać i w ogóle czy tylko ja to mam. Teraz jednak wiem że inni też to mają, ten fetysz, odruch, czy jak to jeszcze można nazwać. (Podofilia, to nie jest pedofilia. Jest to fetysz związany ze stopami partnera).

I tutaj rodzi się pytanie, nie podnieca mnie widok kobiecych stóp - gołych, natomiast przykładowo: kolorowe adidaski, lub vansy oraz białe obcisłe skarpetki. Do tego jak są jeszcze rajstopy lub legginsy, dostaję szału. W pytaniu chodzi mi o to, czy pupa oraz uda pokryte legginsami także zalicza się do podofilii?

PS.: Żeby ktoś sobie nie pomyślał. Jestem całkiem normalny. To nie moja wina że mam taki fetysz...
No to chyba nie to samo
 
Status
Zamknięty.
Do góry