podkaszarka spalinowa

SpiderKrK

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miał ktoś już styczność z podkaszarką AL-KO BC 4535?? Chodzi mi o to jak się spisuje sprzęt, czy radzi sobie z mokrą trawą itp?Jestem na kupnie, ale warto potwierdzić informacje o sprzęcie:)
 

los pomidoros

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
56
Punkty reakcji
1
Nie należy kosić mokrej trawy. Tak się nie robi. Nawet unika się koszenia w godzinach porannych aby rosa odparowała. jak będziesz kosił po deszczu czy mokrą trawę to ją zniszczysz.
 
Dołączył
18 Lipiec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
AL-KO mają dobre sprzęty, ale tak jak napisał los pomidoros w żadnym wypadku nie kosimy mokrej trawy, ani kosiarką,ani podkaszarką.

Pozdrawiam
Wojtek
 
M

maniek04

Guest
Od sierpnia jestem szczęśliwym posiadaczek kosy spalinowej AL-KO BC 4535 kupionej w sklepie Grene i muszę powiedzieć, że sprzęt spisuje się rewelacyjnie. Co prawda nie mam porównania bo jest to moja pierwsza kosa tego typu, wcześniej miałem tylko zwyczajną kosiarkę jeżdżącą, ale zadowolony jestem.
 

michael_w9

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Sthil jest drogi. Lepiej kupić sobie w tej cenie 5 Chińskich i mamy spokój na kilka lat
 

Ikillyouuu

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Co z tego że kupimy 5 chinskim jak i tak nie mają odpowiedniej mocy, lepiej dolozyć i kupic Sthila lub Makite
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
każdy ma jakieś swoje upodobania i preferencje, ja znam tą firmę alko, powiem więcej mam jej kosiarkę i jestem zachwycona. Bardzo dobrze się sprawuje, nic się nie tnie, dobrze się prowadzi. Więc myślę, że i podkaszarka zda egzamin ;)
 

TerjeSnow77

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
Tarnów
Witam, zanim założę nowy temat spytam tutaj. Mam spory ogród koło 700m2 i szukam czego do strzyżenia trawnika, wybór padł na kosiarki spalinowe bo elektryczne to raczej bez sensu. Możecie coś polecić? Czy okres jesienny to dobry moment i czy mogę spodziewać się przecen?
 

Oxar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
205
Punkty reakcji
5
Okres jesienny to w tej branży to nie tyle przeceny co mniejszy wybór.
 
Do góry