Podczas Orgazmu

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
ja zazwyczaj pojekuje, i zaczynam sie smiac zaraz po - dobrze mi :D
moja dziewczyna konczy cichutko wiem tylko po oddechu i po tym jak sie rozluznia i do mnie przytula
 

BeAtQa

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BdG - 4DoN
Pomimo że nie uprawiałam jescze seksu to mam pare doświadczeń z chłopakami... i kilka razy przeżyłam orgazm... wtedy zazwyczaj może nie tyle co krzyczałam, ale jęczałam :) heh... i często jak mi jest dobrze to drapie plecy chłopaka... :)
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
ja tez jecze, mocniej zaciskam rece na chlopaku np na jego ramionach :)
 

Siwek

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
...in my way...
Mi ogólnie jak jest przyjemnie to zmienia mi sie tempo oddechu. :p i chyba troche drże. :D
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
Pomimo że nie uprawiałam jescze seksu to mam pare doświadczeń z chłopakami... i kilka razy przeżyłam orgazm... wtedy zazwyczaj może nie tyle co krzyczałam, ale jęczałam :) heh... i często jak mi jest dobrze to drapie plecy chłopaka... :)


gratuluje oragazmu , jak tak czytam wasze wypowiedzi kochane kobietyki to az sie na sercu cieplej robi kazda dochodzi a tyle sie czyta o tym ze kobiety maja z tym problemy ze udaja B)

pozdrawiam wszystkie forumowiczki :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
gratuluje oragazmu , jak tak czytam wasze wypowiedzi kochane kobietyki to az sie na sercu cieplej robi kazda dochodzi a tyle sie czyta o tym ze kobiety maja z tym problemy ze udaja B)
wszystko wymaga czasu, dojscie do ograzmu tez, trzeba cwiczyc i tyle, ale jakos przy stosunku dalej nie moge :]
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Oczywiscie krzycze głosno jesli jest taka mozliwosc i bardzo mocno sciskam partnera za reke... najmocniej jak potrafie... a poznioej to juz wystarczy mi sie tylko przytulic i rozluznic... i mozna sie dalej bawic :D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Heh miałam to szczęście,że nigdy nie musiałam udawać :sexy: kiedy dochodzę też zaczynam jęczeć czasem może za głośno ... :D i zaciskam dłonie na jego ramionach lub innym mięśniu... :lol:
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja krzycze lub jecze (zalezy jakie warunki- glosniej lub ciszej) Ale tak calkiem cichutko to nie dam rady :p A tak to jeszcze zmienia mi sie oddech :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
zależy co w zasięgu dłoni sie znajdzie :D ale oczywiste , że nie sprawie bólu chłopakowi który sprawia mi taką przyjemność jaką jest orgazm :p
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
ja prawie zawsze zaczynam sie smiac, a to z dwoch powodow:
1. jest mi dobrze,
2. wiem co moja kobieta zaraz po zrobi, i normalnie smiac mi chce jak robi dokladnie to co przed chwila pomyslalem...a prawie zawsze jest to samo :D
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
ja prawie zawsze zaczynam sie smiac, a to z dwoch powodow:
1. jest mi dobrze,
2. wiem co moja kobieta zaraz po zrobi, i normalnie smiac mi chce jak robi dokladnie to co przed chwila pomyslalem...a prawie zawsze jest to samo :D

tez zawsze sie smieje a ty z jakiego powodu :)?
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
2. wiem co moja kobieta zaraz po zrobi, i normalnie smiac mi chce jak robi dokladnie to co przed chwila pomyslalem...a prawie zawsze jest to samo :D
czyli co????? :]

zależy co w zasięgu dłoni sie znajdzie :D ale oczywiste , że nie sprawie bólu chłopakowi który sprawia mi taką przyjemność jaką jest orgazm :p
bo juz sie zaczynalam bac :p
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
widze ze chwile zminimalizowalem okienko i juz jajca sobie ze mnie robicie:p
a no...odgarnia mokre wlosy z czola i policzkow, przytula sie do klaty (tej mojej suchej:) ) i przez chwile wstrzymuje oddech...a potem usmiecha sie cieplo i caluje tak strasznie delikatnie...tyle, ale mi sie nie nudzi:D
 
Do góry