Podcięte Wędzidełko...

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Miałam podcięte wędzidełko..sama operacje nie bolała ,ale teraz to inna sprawa...niestety boli..Może zna ktoś jakieś dobre domowe sposoby na przyspieszenie gojenia i zmniejszenie bólu? Prosiłabym o radę.
Z góry dzięki. :) :)
P.S.Nie wiem czy to dobry czy zły dział ,ale tu jakoś ten temat najbardziej mi pasował. :)
 
K

kfiatushekk

Guest
Ja też mniałam podcinane wędzidlo..ale dosyć dawno i nie pamiętam za bardzoo..ale chyba raczej mnie nie bolało..
Moja mama jest dentystka.. i spytałam się jej jak temu zaradzic..Wg. niej musisz isć na kontrole..wtedy wszytsko będzie jasne. pozdro shine on!
 

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Dzięki kfiatushekk! :) Ale ja dzisiaj niedawno to miałam robione i jak wychodziłam od lekarza to niby było wszystko ok.I powiedziała mi pani ,że może boleć ,ale bardzo mało..
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Rowniez mialem daaawno temu :p troche sie balem bo babka w poczekalni straszyla mnie, ze bardzo boli. Ale z tego co pamietam to przetrwalem :p Wszystko poszlo gladko i bez problemu.
Jedynie zdjecie szwow bolalo... no ale nie takie rzeczy przechodzilem :D
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Też to miałam, ale baaaaaaaardzo dawno i nawet nie pamietam czy mnie bolalo :p

Ale slyszalam, że na gojenie ran bardzo korzystne jest płukanie moczem! :p Może sie przełamiesz :p Ja zcekam na dobrą okazje, moze sie złamie i sprawdze? :D
 

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Ale slyszalam, że na gojenie ran bardzo korzystne jest płukanie moczem!
Eee...nie dzięki! :D Ujdzie bez tego! :D No a jak chodzi o te szwy to mi się jakoś mocno trzymają.Mają mi je zdjąć dopiero w piątek ,ale jakby co to już mnie mniej boli. :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jejku ja takiego czegos nie mialam robionego, nie wiem nawet za bardzo na czym to polega

eh ale mialam usuwane gorne czworki, bo mi sie ząbki w buzi nie miescily
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
to przy zebach wedzidełko? mi to wypalała, smierdziało spalona skórą ale nie bolało ;-)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Moja ciocia miała i nie bolało ją potem to... miała robione prywanie...
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Ja miałam to mieć robione, ale w końcu nie wiem czemu nie miałam...
Niestety nie znam sposobów na znieczulenie, wątpie żeby jakaś tabletka przeciwbólowa pomogła,
ale możesz sprawdzić :}
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Ale slyszalam, że na gojenie ran bardzo korzystne jest płukanie moczem

Też słyszałam o leczniczych właściwościach moczu :D Ponoć pomaga na wszytkie rany, podobnie jak ślina psa czy innych zwierząt.Może warto sie przełamac? :D :D
 

Ann~

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2005
Posty
181
Punkty reakcji
0
Miasto
my się znamy ?
Wlasniej moj dentysta ostatnio tez o tym wspominal,kurcze,boje sie troche :p ...piszecie ze nie boli,ale ja zawsze mam takie urojenia w głowie :D
 
K

kfiatushekk

Guest
Też słyszałam o leczniczych właściwościach moczu :D Ponoć pomaga na wszytkie rany, podobnie jak ślina psa czy innych zwierząt.Może warto sie przełamac? :D :D

A no pewnie ze ma lecznicze właściwości.. podobno na pryszcze też jest dobry..:) ale wole nie testowac..
 
Do góry