Podarte Spodni...

Status
Zamknięty.

OluŚka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
KielCe *Ck*
To jeszcze zalezy jak podarte :p jak tak delikatnie to spoko;) ale jak tak,ze nie widac prawie wogole,ze spodnie masz na tylku to ochyda..:) hehe:)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
kiedyś uwielbiałam, teraz mi to p[rzeszło i wolę fajne spodnie, czyste i najlepiej jasne w całości :)
Najbardziej podoba mi się kiedy Facet ma spodnie jasny Jeans mmmmmm!
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Nie podobają mi się... wytarte tak - podarte nie... to wygląda brzydko...jakby chłopaka nie było wstać na całe spodnie! ;p
 

easyboy

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
37
uwielbiam wytarte spodnie nie obchodzi mnie to co inni sobie mysla o tym jakie ja spodnie nosze to jest moja sprawa i mój styl
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Mi sie podobaja podarte <ale nie mam na mysli takich, żeby wygladały jak psu z gardła wyjęte :p >
Od razu chłopak na takiego łobuza małego mi wygląda :D
Jak sensownie i w odpowiednich miejsacch to wporządku. Tak samo wytarte fajnie wygladają
 

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
podobają mi się wytarte i potargane spodnie pod warunkiem że są zadbane itp. zresztą jak ktoś ma swój styl to we wszystkim fajnie wygląda :D
 

ehhohhahh

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
155
Punkty reakcji
0
Kiedyś miałam podarte (totalnie wszedzie) ale mój chłopak zawsze miał jakies ale więc sie ograniczyłam do wytartych i poł podartych
 

Milan

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
Opole
Bez obrazy... ale faceci w takich poszarpanych spodniach wyglądają jak wieśniaki xD
 

^^^^^^

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z piekła
Mam z 2 pary takich "gaci" ;P, sa poszarpane, ale tak "sztucznie", nie tak jakby mnie przed chwila jakies psy dorwaly, tylko ladnie dopasowane, teraz "potargance" sa w modzie i mi osobiscie sie podobaja . :]
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Mi się osobiście podobają, mam nawet 1 parę, ale nie podobają mi się takie bardzo poszarpane
 
Status
Zamknięty.
Do góry