Podanie, proszę o Wasze rady

marta1985

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Witam,
Mam pytanie do Was wszystkich, chcę także, aby wyraziły swoją opinię wszystkie osoby, które to czytają, ponieważ jest to dla mnie bardzo ważne.
Otóż przy "moim" bloku, jakiś trzy metry od mojego okna, znajduje się murek. Zwykły murek. Jednak zbiera się na nim, żeby nie skłamać, cała szumowina, menelstwo, alkoholicy zachwycający się ruskim spirytusem czy tanią prytą, z całego osiedla! Żeby tego było mało, zaczynają swoje "zjazdy" już koło 5 rano, a kończą, nieraz i po 2 w nocy. Oczywiście nic na nich nie działa, nawet niejednokrotne interwencje policji, czy nawet moje.
Zatem moje pytanie brzmi: Gdzie napisać podanie, do kogo, o zlikwidowanie tego przeklętego murku? Czy do spółdzielni, czy Urzędu Miasta, czy w inne miejsce? Jakich argumentów użyć? Bardzo proszę o rady. I z góry dziękuję.
Pozdrawiam
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
O Jezu - masakra. Niestety większość osiedli ma taki 'przybytek', który zbiera żulernię z całej okolicy. Myślę, że z prośbą o likwidację tego murka powinnaś kierować do spółdzielni. Myślę, że oni się tym zajmą, jeśli odpowiednio i dosadnie odnotujesz co się tam wyprawia. Życzę powodzenia - wiem, co to znaczy męczyć się z takimi typami.
 
Do góry