Pod oczami mam sina skore...;/

bo$87

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
17
Punkty reakcji
1
Miasto
Daleko stad
Moj problem jest taki jak w temacie.. pod oczami mam sina skore jakby z przetarcia czy cos, w ogole nie wiem jak to sie nazywa "worki" czy cos ale sine jest;/ nie wiem moze z tego wzgledu ze czesto oko sie trze np jak sie wstaje rano cos w tym stylu. jak macie jakies sposoby to prosze o pomoc:) bede wdzieczny:) pozdrawiam
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
moze za malo spisz??
postaraj sie chodzic wczesniej spac.
zmeczenie, przepracowanie, zbyt dluga [raca przed komputerem czasem wlasnie tak sie objawiaja
 

bo$87

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
17
Punkty reakcji
1
Miasto
Daleko stad
moze, bo mam bezsennosc;/ i nie moge nieraz dlugo zasnac.. a co do kompa to teraz praktycznie w weekendy bo studiuje poza domem;/
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Za mało snu, wyśpij się raz a porządnie to zobaczysz że problemik znikie. Też tak nieraz mam jak w piatek do 4 rano oglądam filmy i wstaje już o 8 jak nie moge spać :afro:
 

bo$87

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
17
Punkty reakcji
1
Miasto
Daleko stad
oj wiecie ja spie w miare duzo, no faktycznie zbyt szybko nie zasypiam ale kladac sie ok 1 w nocy wstaje 9-10;/ wiec sie wysypiam w miare...
nie wiem co i jak, kompa tez teraz na weekendzie uzywam bo studia nie pozwalaja mi na tygodni..
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
mozliwe, ze to anemia... idz do apteki i popros o zestaw witamin z duza iloscia zelaza... nie zaszkodzi a jezeli to anemia to pomoze...;)
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
wiesz co... moze sprobuj sobie zrobic raz na jakis czas oklad z herbaty...
tzn z takich torebek jak np saga... zaparz herbate potem zostaw sobie torebki zeby ostygly i przyloz na oczy, odpocznij kilka chwil z nimi na oczach...
to relaksuje i oczy odpoczywaja wiec moze to cos da...
a nosisz moze okulary??
bo ja nosze i mam taki problem wlasnie od okularow... i herbata mi pomaga...
i popieram rowniez zelazo.
moge dodac tez ze magnez jest tez dobry.
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
n/p;)

oczywiscie branie witamin to taka ekspresowa rada - przy podejzeniu anem powinienes zglosic sie do lekarza rodzinnego i zrobic badanie krwi...

aaa jedz czekolade gorzka... autentycznie pomaga;) a na oczy, aby te cienie szybciej zeszly, przykladaj cos chlodnego co rano... sa wtedy mniej widoczne;)

ewcia od okularow? ale odciskaja sie?

herbata w ogole jest dobra dla skory :)
 

bo$87

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
17
Punkty reakcji
1
Miasto
Daleko stad
wiesz co... moze sprobuj sobie zrobic raz na jakis czas oklad z herbaty...
tzn z takich torebek jak np saga... zaparz herbate potem zostaw sobie torebki zeby ostygly i przyloz na oczy, odpocznij kilka chwil z nimi na oczach...
to relaksuje i oczy odpoczywaja wiec moze to cos da...
a nosisz moze okulary??
bo ja nosze i mam taki problem wlasnie od okularow... i herbata mi pomaga...
i popieram rowniez zelazo.
moge dodac tez ze magnez jest tez dobry.


a dzieki to tez wezme pod uwage;p;p nie nosze okularow :D kiedys robilem cos z ogorkami na oczy ale dalem sobie z tym spokoj:p
dzieki dziewczyny za rady:) bede dawal znac jak cos sie polepszy:)
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
ja duzo czytam, duzo patrze, biegam po konferencjach, naradach i oczy sie mecza...
a okulary nosze od niedawna dlatego mam przemeczone oczy i pod wieczor wygladaja jak bym pozadnie dostala w ryj ze tak powiem :hahaha: ale zrobie oklad, wyspie sie i mija... a na wieczor znowu na nowo :D
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Wiesz BoS, mozesz sobie rozwiązać 2 problemy w jednym temacie. tutaj dziewczyny dają Ci dobre rady, jak widze nieźle tutaj zarywasz, jak sie uda to rozwiązesz też problem ze swoimi ustami, wiesz o co chodzi? :lol:
 

bo$87

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
17
Punkty reakcji
1
Miasto
Daleko stad
Wiesz BoS, mozesz sobie rozwiązać 2 problemy w jednym temacie. tutaj dziewczyny dają Ci dobre rady, jak widze nieźle tutaj zarywasz, jak sie uda to rozwiązesz też problem ze swoimi ustami, wiesz o co chodzi? :lol:


Duda uznanie dla ciebie ze poczucie humoruuuuu:D:D
 
Do góry