Po Prostu Pogadać...

Status
Zamknięty.

basiaasia

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Małopolska
Nie wiem dlaczego zakładam ten temat, ale chyba dlatego, że od kilku lat mam problem z nawiązywaniem kontaktów. :niepewny: Bardzo chciałabym z kimś porozmawiać, tak po prostu o wszystkim i o niczym. Nieważne czy z dziewczyną, czy z chłopakiem. To miałaby być tylko rozmowa koleżeńska, wiec płeć nie gra roli. Mam trudny charakter, więc nie wiem czy się dogadamy, ale w sumie zawsze można spróbować. Miło byłoby pogadać wieczorami z jakąś miłą i "normalną" osobą. ;)
Jakiś kontakt ze mną podam na PW.
 

myraxidos

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
kraków
jak cos to jestem jeszcze ja;D

płeć i wiek grają dla mnie rolę, ponieważ lepiej czuję się w towarzystwie rówieśników bądź osob starszych, a że chodzi mi bardziej o kontakty z kobietami ich dolna granica wieku może byc 18 bo i z takimi dziewczynami mozna fajnie pogadac:) ja mam lat 21, czemu nie faceci? poniewaz jednego juz mam:) i nie chcę robić sobie problemów z poznawaniem drugiego,hehe,a tak serio to szukam koleżanki/przyjaciółki, z która i pośmiac i popłakać przyjdzie, wyjśc na spacer, pobiegać , bądź cokolwiek.. nie wiem czemu w tak dużym mieście brak mi koleżanek, gdyz jestem osobą bardzo komunikatywną i otwartą, jakoś tak się dzieje ze w szkolach do ktorych uczęszcza(ła)m robiły się grupki każdy spędzał czas tylko w nich i z nikim więcej, ja nie lubiłam się szufladkować i określać z kim chcę przebywać, a teraz na studiach cóż... zero studenckiego życia.. no ale taka też uczelnia.. prawie 95% osob jest spoza mojego miasta i nie kiedy nawet iść gdzieś z nimi, ale nie o tym mowa, chcę coś zmienić!! mam nadzieje ze to nie jest noworoczna postawa;d mam dość stagnacji, pomóżcie mi z tego wyjsc ;[
 
Status
Zamknięty.
Do góry