Po co takie odpowiedzi?

DemoFKS

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
Nie rozumiem po co sie wypowiadają w dziale STERYDY ludzie co nie znają sie na temacie tylko pouczają, np tak:

Chemicznego wspomagania nigdy nie bede popierał ;) I na pewno nie jest to zdrowe ;) A dla tych co szpanują cielskiem po prochach i robią z siebie "pakerów" nie mam szacunku ;)
moze nie znam sie na tym tak dobrze ale prosze powiedz do czego Ci to potrzebne, zeby super wygladac, czy moze uprawiasz jakis sport, czy co? Bo powiem szczerze ze przy takich skutkach ubocznych i blachej potrzebie to na prawde nie ma najmniejszego sensu cos brac!
sterdydy to :cenzura:
chcesz miec uposledzone dziecko - bierz sterydy
Nie chciało mi się szukać więcej takich głupich postów, bo jest ich od zaje****
Będziecie w każdym temacie pisać podobne głupoty?
 

prz3kon

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
aha twoim zdaniem to sa glupoty, ze ludzie pisza prawde co powduja sterydy.;/. kazdy ma prawo sie wypowiedziec i moze wypowiedziec sie za a moze przeciw, a ci co sie tak wypowiadaja, w czym ci przeszkadzaja ze mowia prawde o sterydach.??
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
aha twoim zdaniem to sa glupoty, ze ludzie pisza prawde co powduja sterydy.;/. kazdy ma prawo sie wypowiedziec i moze wypowiedziec sie za a moze przeciw, a ci co sie tak wypowiadaja, w czym ci przeszkadzaja ze mowia prawde o sterydach.??


Prawde ?!?!?!
Zastanów sie jeszze raz co Ty napisałeś :p "bierz sterydy będziesz miał upośledzone dzieci ? gorszej głupoty neislyszałem następne wielkie skutki uboczne ? ?? wiesz co jestem po cyklu odblokowałem sie tak jak trzeba jedyny skutek uboczny ? trądzik na twarzy którego już nie widać bo na solarze wypaliło się wszystko więc o co kaman ? nigdy niebyłem agresywny ? dalej nie jestem nawet po alko ;) więc naprawde nie piszcie takich głupot jak niemacie o tym pojęcia a jesli coś słyszeliście to tylko w tv gdzei wsyzstko co ma jakiekolwiek skutki uboczne jest pe fe i wogle tragiczne ehh szkoda słów :p
 

prz3kon

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
ojj widze ze bierzecie :cenzura:*ne koksy, bo przeczytalo sie na ich temat dwa zdania i to same pozytywy, i jestt wziolem sterydy jestem wielkim...pomyslcie troche jakby sterydy byly takie good, to po co niektorzy by cwiczyli kilka lat zeby dojsc do upragnionej sylwetki i wogole, przecierz moglby sobie wziasc koksy i bylby wielki... to ze jeden skutek uboczny to tradzik ktory zauwarzyles to trudno, spojrz na siebie za kilka lat, jak bedziesz wygladal i w jakiej bedziesz kondycji... proponuje wszystkim wejsc na www.sfd.pl i do dzialu doping.. zobaczcie co robia te wasze sterydy. (polecam te forum bo sa tam glownie osoby ktore z kulkturystyka maja kilka ladnych lat do czynienia.).
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
heh wiesz jak sie beirze bez głowy tylko po to aby zaimponować bez wiedzy to wiesz... przeicerz napisalem Ci ze jak w trakcie cyklu cos takeigo sie zdarzy to potem beirze sie HCG po to żeby wszystko wróciło do normy ;)
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ojj widze ze bierzecie :cenzura:*ne koksy, bo przeczytalo sie na ich temat dwa zdania i to same pozytywy, i jestt wziolem sterydy jestem wielkim...pomyslcie troche jakby sterydy byly takie good, to po co niektorzy by cwiczyli kilka lat zeby dojsc do upragnionej sylwetki i wogole, przecierz moglby sobie wziasc koksy i bylby wielki... to ze jeden skutek uboczny to tradzik ktory zauwarzyles to trudno, spojrz na siebie za kilka lat, jak bedziesz wygladal i w jakiej bedziesz kondycji... proponuje wszystkim wejsc na www.sfd.pl i do dzialu doping.. zobaczcie co robia te wasze sterydy. (polecam te forum bo sa tam glownie osoby ktore z kulkturystyka maja kilka ladnych lat do czynienia.).
Proponuję wziąć na początek również słownik i nie wtrącać się w rozmowę, o której się nie ma pojęcia.

Mam Ci zaznaczyć wszystkie błędy ? Nie wspominając już o braku ogonków (co da się jeszcze wytrzymać)/
 
Do góry