plywaniem do celu

bossziom

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
witam wszystkich specjalistow i czytelnikow a mam pytanie co do swojej osoby. mam 180cm i waze 83kg, , od dluzszego  czasu cwicze w domu i plywam na basenie, wczesniej robilem to wyczynowo trenowalem zawody itd ostatnio nie mam czasy na silownie itp wiec cwicze w domu(pompki brzuszki hantle) oraz plywam co drugi dzien. jednak chcialbym by moje cialo sie umiesnilo czy wyrzezbilo, by efekt mojej pracy sie uwydatnil co jak nareazie nie widac tak jak bym chcial, wiec zwracam sie o pomoc do was. jakie najlpiej odzywki byscie mi polecili bo niestety nie znam sie na tym wogole, a jak szukalem  w internecie to tylko sposob na mase, ja wlasnie mase chce zamienic w miesnie, czytalem cos o spalaniu tkanki tluszczwej i rzezbie ale nie chce nic robic dopoki sie niczego wiecej nie dowiem. pozdrawiam i licze ze mnie rozumiecie i odpowiecie
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
w twoim przypadku wziąłbym się bardziej za dietę niż za odżywki. Zarzuć dietę na masę, a do tego ćwiczenia aerobowe 3-4 razy w tygodniu po 30-45 min żeby spalać ten niepotrzebny balast. Niestety z tłuszczu mięśni nie utworzysz ;)
 

bossziom

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
za diete ale czy odzywki nie pomoga maja duzo witamin  i ws;pomagaja spalanie tkanki tluszczowej
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
nie wierz do końca w cudowne działanie odzywek. Kase na odżywki lepiej zainwestuj w diete, a lepiej ci to zaprocentuje.
 
Do góry