płyty winylowe gdzie sprzedawać

asiula2244

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2015
Posty
46
Punkty reakcji
1
Witam ma do sprzedania koło 30 płyt winylowych wystawione są na allegro, olx gdzie mogłaby je jeszcze sprzedać ?
 
V

Vaffik

Guest
Daj linka do aukcji...
no i serio sprzedajesz?
Winyl wraca!
Za 10,15lat będzie z tego kasiory! Już jest!
Na eBay-u najwięcej kasy można wytrzepać ale aukcja w j. angielskim
 
V

Vaffik

Guest
Gdy byłem mały rzucałem winylami w ogrodzie bo fajnie latały. Dzisiaj gdybym mógł cofnąć czas to bym się cofnął i skopał sobie d...ę!
tyle szmalu w powietrze poszło...
 

asiula2244

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2015
Posty
46
Punkty reakcji
1
No moja mama spalila płyty winylowe dawno temu i dzis żałuje.
 
V

Vaffik

Guest
Pewnie zobaczyła jak ja po ile chodzą na Allegro :D :D i z deka nią zatelepało z wrażenia :lol:
Pamiętam jak byk okładkę z płyty Beatles-ów ...
Urządzałem sobie UFO i ładnie latała a ... po 25latach na eBayu znalazłem licytujących i poszła za grubo ponad 900 funtów!
Taka sama!
 

asiula2244

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2015
Posty
46
Punkty reakcji
1
Nie powiedziała, ze jakby wtedy wiedziała ile będą kosztować to by ojca do ognia wrzuciła bo to on kazał jej spalic oczywiście z tym ogniem to żart :D
 
V

Vaffik

Guest
Zobacz jak walają się po kątach dzisiaj stare kasety magnetofonowe. Ja mam w kolekcji ponad 300 w oryginałach łącznie z okładkami!
Wystawiłem na Allegro raz to wywindowało do 3500zł od złotówki i było jeszcze do końca 5dni! Usunąłem aukcję bo znalazłem jak ktoś licytował oryginał kaseciaka TOP ONE w bdb stanie i na aukcji było już ponad 300zł za kasetę! Wierzysz?
Teraz wziąłem się za uzbieranie kompletu banknotów polskich za lat 80-90 oraz niemieckich marek z lat 90tych!
 
V

Vaffik

Guest
Drogie są! Mi chodzi teraz o banknoty 500 i 1000 marek z lat 90! Kosmiczne kwoty no ale szukam po starszych ludziach nie mających z internetem nic wspólnego. Może w wakacje uda mi się zdobyć 5-setkę... ma jedna babka u nas ale kisi bo chce gdzieś z kościołem pojechać w wakacje i liczy że na wyjazd wyciuła.
No i ma rację! 500DM za 5zł nie będzie... Nawet nie wiem czy w 2 zerach się schowam bo ona ma z serii AA!
Wszystkie inne już mam. Brakuje mi 500,1000.
Są oczywiście z serii AA ale od 400 euro w górę.
 

asiula2244

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2015
Posty
46
Punkty reakcji
1
Ja sie zastanawiam wystawic na ebay ale nie wiem czy za wystawienie tam cos sie placi i jak z kosztami wysylki.
 
V

Vaffik

Guest
Wysyłka z Polski?
Kosmos...

Na dodatek musisz mieć kartę Mastercard lub Visa Classic (nie Elekctron!) lub DinnersClub / American Express. Na inne obcokrajowcy nie chcą wpłacać kasy zbyt chętnie.
Na dodatek system komentarzy ... Jak masz ich zero to raczej na zachodzie nic nikt nie kupi od osoby prywatnej...
Pamiętaj, że Polska to nadal kraj 3-go świata...
 
V

Vaffik

Guest
To Twoje nogi na tej focie z laptopem?
A nie mówiłem że nie masz z czego się odchudzać?
:D

No i faktycznie z tymi winylami to tylko eBay...
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
W Lublinie odbywają się targi staroci w ostatnią niedzielę miesiąca, więc myślę, że takie miejsca są super na sprzedaż winyli. ;)
 
V

Vaffik

Guest
OLX też ogłasza raz w roku wyprzedaż garażową. Nabyłem tam sporoooo zaj.efajnych rzeczy za damski ...
ale najlepiej było by czasem zabrać winyle niemieckie na tzw. Trodelmarkt / Flohmarkt (pot. pchli targ, targ staroci) gdzieś w większym mieście u niemców.
Odbywają się baaaardzo często.
 
Do góry