płytki ceramiczne Paradyż

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
Ja też bym tych mebli nie zmieniała. Ładnie wyglądają! Pasują do całości i się dobrze komponują.
noi wiesz troche czasu potrzeba zeby napisac wlasnymi slowami czym jest piekno, i w tych 160 slowach, a przy halasie remoncie i fachowcach trudno sie skupic:p ale moze Ci pomogą:p
 

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
No nasi Panowie budowlańcy to magistrzy polonistyki wręcz :D Nie taki zły ten remont :) z dwojga złego lepiej kuchnia niż łazienka :) Szybko i sprawnie im idzie także nawet całego urlopu nie zmarnuję :)
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
to prawda, remont lazienki to najtrudniejsza sprawa, a jesli jeszcze checmy np. zamienic prysznic na wanne lub odwrotnie to w ogole robi sie pelno hasalu, brudu itd.
w kuchni wystarczy tylko skuc szybko stare kafelki.
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
musisz napaww\ac sie mysla jak pieknie bedzie po remoncie i po sprzataniu:pwiecei ze Paradyż zdobyl nagrode Perły Ceramiki?hm to pewnie ich taki Oscar :p
 

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
a to tym bardziej się cieszę, że mam te płytki :) u mnie już prawie po remoncie :D trzeba jeszcze pomontować szafki ale to na jutro i żona chce jeszcze jakieś dodatki pokupować :)Ale to zostawię już w kobiecych rękach. W konkursie udział też wzięliśmy także czekamy na wyniki!
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
dodatki wazna sprawa w kuchni czy lazience, moga calkiem zmienic wnetrze:)
pewnie fajnie wyszlo, z takimi ladnymi kafelkami;)
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
dodtaki fajne ale mozna zamiast dodatkow dac kafelki z ozdobami ;] np cala sciane w jednym kolorze a co metr jednek kafelek z obrazkiem, np roza moja mama ma tak w kuchni
 

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
Remont skończony! wyszło niesamowicie. Jesteśmy bardzo zadowoleni :) Płytki idealne szafki też się porządne udało dobrać i ekipa się sprawdziała. Dzięki za pomoc merytoryczną ;) pochwalę się jak wygramy wycieczkę.
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
super, mam nadzieje, ze wszytsko bedzie jeszcze trwale i dlugo nie bedziecie musieli robic remontu;)
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Mnie za to niedługo bo jakoś pewnie w lipcu czy w sierpniu czeka remont łazienki... Czekałam na niego bardzo długo zwłaszcza ze względu na to, że płytki wyglądają już tragicznie... Paradyż ma faktycznie niezłe płytki i nawet w rozsądnych cenach więc rozgladam się na razie za odpowiednim kolorem. przedtem był to łososiowy połączony z bordo. A teraz - sama jeszcze nie wiem na co się zdecydować. łazienka na szczęście jest jasna i dobrze doświetlona.
 

michalkurek

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
a słyszeliście o ceramice Tubądzin? to też bardzo dobre płytki, duży wybór i dobra cena... sam się nad nimi zastanawiam, bo już niedługo muszę wyremontować swoją drugą łazienkę...
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Tubądzin ma piękne wzory........... zdaje sie ze jakis znay projektant robil im kolekcje... dobrze pamiętam?
 

graszew

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2012
Posty
71
Punkty reakcji
2
A ja mam chińskie duże slaby 1200x400 mm za połowę ceny markowych włoskich... może nie były takie "białe" jak włoskie - marki nie pamiętam już, ale 3 razy tańsze i naprawdę świetne są:)
 

szklana89

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
O tak! Paradyż ma naprawdę piękne płytki :wink: Szkoda tylko, że nie mają własnego sklepu online... Może wtedy zakupy byłyby tańsze? :) Jak uważacie?
 
N

Nina M.

Guest
Zawsze polecano mi te z paradyż i jak będziemy zmieniać teraz to chciałabym z serii carioca, są piękne :) co ciekawe można już płytki kupować w lazienkaplus.pl, gdzie kupowaliśmy wszystkie urządzonka wcześniej do toalety. :310:
 
Do góry