Plus Liga Kobiet i Mężczyzn.

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Witam wypowiadajcie się na temat Polskiej Ligi Siatkówki mężczyzn i kobiet.

Wczoraj niespodziewanie ZAKSA wygrała ze Skrą Bełchatów na ich terenie 3-0 :)
 

agagadek123

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
-------
W tym sezonie Plus Liga zapowiada się bardzo ciekawie. Wszystkie zespoły bardzo wzmocniły swoje składy i wydaje mi się że tym razem PGE Skra Bełchatów, nie będzie już tak wyraźnie górowała nad pozostałymi. Jak na razie ZAKSA bez strat. Skra natomiast odnotowała dwie porażki.
A odnosząc się do pań, gdzie jestem bardziej zorientowana :p Plus Liga Kobiet wystartowała... jakoś tak ospale.... Poziomy meczów nie są zbyt wysokie. Muszyna niespodziewanie przegrała z beniaminkiem ligi czyli z PIłą. Atom mimo wielu gwiazd w swoich szeregach też nie błyszczy jak oczekiwano. Najbardziej martwi mnie BKS Aluprof B-B. Jak na razie nie idzie im najlepiej. Widać nie doświadczenie tych młodych zawodniczek, zwłaszcza, że Agata Sawicka jest kontuzjowana a Natalia Bamber dochodzi do siebie po ciężkim zabiegu. Hehe no wreszcie mogłam się wypowiedzieć na mój ulubiony temat :):):)
 

kasi19

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Takie sympatyczne forum, a temat siatkówki uśpiony...
Dla przebudzenia
PLUSLIGA wystartowała, OrlenLiga wystartowała, nareszcie ;)
 

bumpster

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
No właśnie. Co jest ? Nikt na tym forum nie interesuje się siatkówką ? Nie wierzę w to :D

Odnośnie siatkówki mężczyzn (bo wole męską niż żeńską) to po pierwszej kolejce wyniki był spodziewane. Każdy z faworytów wygrał, ale poczekajmy. W poprzednim sezonie było multum niespodzianek więc w tym sezonie też na pewno jakieś będą :)
 
Do góry