Plodne Dni

Status
Zamknięty.

Niińka18

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
hejjj cos trudno mi z wyliczeniem kiedy jestem plodna a kiedy nie... moj miesiaczki trwaja 6 lat i sa strasznie nieregularne.. osttanio cykl trwa 34-35 dni.. ostatnia miesiaczke dostalam 4 sierpnia a wczesniejsza 30 czerwca.. moze ktos pomoc policzyc mi kiedy jestem plodna a kiedy nie? Miesiaczka u mnie trwa 6-7 dni.. pomocy:)
 

Fiolka44

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
k/Cieszyna
Powinnas isc do ginekologa zeby Cie zbadal bo miesiaczka powinna byc regularna po jakichs 2-3 latach ja juz mam 3,5 i zaczynaja byc regularne ale chyba pojde do lekarza.
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
To nie jest reguła Fiolka, ja jakos miesiączkuje od 13 roku zycia czyli 10 lat i nigdy ich regularnych nie miałam, zawsze jakies wahania były i to jest normalne, niektórzy maja jak w zegarku, niektórym dziewczyną sie reguluje po ciąży, ale to tez niekoniecznie.
Teraz mam regularne bo biore tabletki, a jakbym ich nie brałą to na bank mam nadal nieregularne i jakos lekarz nigdy nie sadził, ze to nienormalna sprawa.
No chyba, ze miesiączki sie wahaja bardzo np. jest ponad dwa tyg różnicy.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
ja też musze iść do lerkarza :( niestety mam ten sam problem co Niuńka18 :( cykl co 34-35 dni i te dłuuugie miesiączki eh... najgorsze to to że nieregularne , miesiączkuje od 4 -eh lat i nadal są nieregularne , myśle że zaburzyłam ten proces podczas choroby tylko nie wiem czy uda sie odzyskać równowage jednak próbować warto ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry