Plecak typu "kostka"

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
a ja sobie dzisiaj kupilem kostke zieloną i odrazu zabralem sie za naszywanie naszywek na niej;p
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Patrzcie co znalazłem:
kostka%20-%20rasta2.JPG


A kupuje taką:
plecak-kostka%202.jpg
 

Lady_Punk

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
236
Punkty reakcji
0
Ta w kolorach rege jest świetna!

ja swoją kupiłam w Auchanie...byłam tym zaszokowana:p
 

punk1493

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
city_of_angels
tych sklepów jest sporo dosyć w necie.Oj dużo i po co by tu wymianiać.Google istnieją na świecie i można wpisać: punk,rock,metal,sklep internetowy albo konkretny artykuł tj.kostka no i co by tu dużo mówić... :]
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Kostki są :cenzura: ale ja nie mam takiego :( Nie wiem w jakim sklepie można znaleźć taki plecak i nawet nie mam się kogo zapytać. Może kiedyś pogrzebię w necie i znajdę.
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
W necie można kupić.

www.rockmetalshop.pl
www.bunkier.com
www.allegro.pl
www.takt-rybnik.pl
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
no powinna. a tu kostka 50 zeta z hurtowni.
Ja kupiłem na bazarze kostke (tam gdzie same plecaki handlowali ;) ) ale nową za 55 zików. A w innym miejscu widzialem tanszą za 10 zeta ale uzywana i nieco popisana :/
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
Kostki są :cenzura: ale ja nie mam takiego :( Nie wiem w jakim sklepie można znaleźć taki plecak i nawet nie mam się kogo zapytać. Może kiedyś pogrzebię w necie i znajdę.
hm bazar pod miastem :bag: no cóż... z polecenia i nie narzekam, chociaz na rockmetalshop napewno cos znajdziesz
20 zł za używaną ale w b.dobrym stanie i nie popisaną
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Nie lubie czarnych czy kolorowych kostek, to juz nie jest kostka. I nie radze naszywać naszywek na nową kostke, najpierw trzeba ja przetrzeć, mja juz nie ma przegrudek wsrodku, wszystkie sie rozdarły :D nowa jest sztywna a jak bedziesz mial na niej naszywki i bedziesz chciał ja przetrzec to naszywki sie zniszcza, dlatego je musialem zerwac i znowu naszywac
 

punk1493

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
city_of_angels
Moja kosteczka po pierwszym dniu w szkole trzyma się nieźle :p Wogóle lekcji było w chooy dzisiaj i z taką wypchaną szłam już nie wspomne o wepchniętym stroju na w-f i piórniku który trzymałam w ręce jak ją dopychałam żeby sie zapięła :p piórnik był wciskany bokiem :p Ogólnie nawet nie zapina się tak długo pomiędzy lekcjami jak myślałam :p

He he stoje sobie przy ławeczce a za mną szafki, wychowawca chce sie do niej dostal a ja mu sru z kostki przez przypadek a on sie przeciska: przepraszam , przepraszam :p
 

makowiec

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
37
kostka to spoko rzecz. ale najlepiej jak jest koloru zgniłozielonego, nie czarna. ;p jest pojemna, dobrze sie nosi, i mozna w niej ciezkie rzeczy nosic;d np sporo pełnych butelek, nie jak w normalnym plecaku...;]
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Tak wogóle, to po co kupować w sklepie internetowym, idzie się na jakiś ruski targ (gdzie ruskich nie ma prawie tylko sami skośnoocy^^) a tam zawsze znajdzie sie ktoś kto ma pare kostek wyciągnietych z wojska... a jak ma się szczęscie jak ja to można trafić na kosti ktore wogóle do wojska nie trafiły, wszystkie oczywiście zielone, a nie jakieś kolorowe podróbki (czarne niby ładne ale troche pozerkie)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
a nie jakieś kolorowe podróbki (czarne niby ładne ale troche pozerkie)

zgadzam się z tobą czarny kolor odbiera te wszystkie uroki kostce. staje się zwykłym plecakiem zrobionym w stylu kostki...
zero oryginalności z tymi z wojska:)
Lubię kolor czarny, ale jak dla mnie te kostki czarne są ciujowe...

a mam pytanie, jakie macie szelki przy waszych kostkach? szerokie?
bo się właśnie zastanawiam czy by nie zmienić szelek na szerokie.
tylko mam mały problem bo u góry szelki są zszyte razem z uchem.
i czy przy zmianie nie trzeba by odpruwać tego ucha i na nowo przyszywać...
zmieniał ktoś?
 
Do góry