Plecak typu "kostka"

tomassino

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Toruń
do kostek nic nie mam bo zawsze ktos takowa ma przy sobie i jest gdzie zmiescic piwo lub wino lub inne produkty :D ale niestety takowej nie posiadam. Dlaczego?? jakos nie chce mi sie wydawac kasy poprostu.
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
A jednak sobie kupię. Tylko nie wiem czy kupić zieloną za 20 zeta, czy czarną za 50 zeta :/
Czarna mi się bardziej podoba :p
 

punk1493

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
city_of_angels
Perfect! Nie daj się zielonej! Ha ha moja czarna już czeka żeby ją założyć :p naszywa przyszyta.Jest urocza:D Taa ale zanim ja ją zapne to się przerwa skończy i trzeba będzie ją znowu odpinać :p. Hihi Pozdro dla wszystkich fanów kostek :papa:
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Punk1492 - to ja glany (11 dziurek) przez pierwszy tydzień wiązałem ponad 10 minut! :p
Też się chyba nie dam :p
Tylko brakuje mi kasy narazie, ale mam jeszcze miesiąc.
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
o jej, swojej kostki nie odpinam. ksiązki mam zwinięte w rulonik :p i je wyciągam miedzy zapieciami
 

punk1493

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
city_of_angels
Punk1492 - to ja glany (11 dziurek) przez pierwszy tydzień wiązałem ponad 10 minut! :p
Też się chyba nie dam :p
Tylko brakuje mi kasy narazie, ale mam jeszcze miesiąc.

No ja jestem spłukana :D A co do glanów to miałam kiedyś ale to sznurowanie mnie odrzuciło totalnie.Na zime i tak chyba kupie ale mnie to wykończy totalnie.Trampy (wysokie) też sie długo wiąże :/

o jej, swojej kostki nie odpinam. ksiązki mam zwinięte w rulonik :p i je wyciągam miedzy zapieciami

hihi dobre :D


Dobre ;] Wypróbuje jak już ją kupię :p
Punk1493 - jaka naszywka?

Punk's not dead oczywiście.Jakby więcej przyszyć to 'starsi rangą' mają wielkie ale o mieszanie i wogóle wielkie gadanie o byle co.No a i tak wogóle cud że "starsi" się zgodzili na kostke i do nich ta jedna jedyna naszywka to już powód do wielkiej afary.A mi także się tak podoba. ps. z biegiem czasu i tak jeszcze cosik dojecie jakieś agrafy i wogóle wiadomo. hihi stare naszywy wylądowały na czarnym piórniku wraz z agrafkami to jest: 'każdy inny wszyscy równi' 'animal liberation human liberation' oraz ' not tested on animals' i 6 agraf :D nie wiem skad mi sie wzięły takie naszywki... kiedyś byłam jakaś taka za zwierzętami ale minęło z czasem ale mi to nie specjalnie przeszkadza żeby nie mogło się znależc na piórniku.That's all.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ewentualnie kopie, oblewa alkoholem, szarpie, kopie, podpala...
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Rysuje po nich, podpisuje, przebija agrafkami, rozpisuje długopisy...

Punk - a ja trampy mam tylko za kostkę, hehe :D
 

666CzaRna666

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piekiełko
Kostka, Kosteczka... Ehhh
Kocham!! Mam ich chyba ze 3
1) taka bardzo bardzo stara na przedniej klapie jest takie "futerko" z owieczki (czarnrj)
2) Nówka ale tej nie lubię za bardzo nie ma w sobie tego czegoś
3) Piękna kostka z demobilu Mój ulubiony model :p
Nie będę wymieniać zalet kostek bo wszyscy co w temacie to wiedzą
Pozdrawiam
Buźka :*
 
Do góry