Plecak typu "kostka"

Comp

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Siema, kostkę już noszę od stycznia jest to super plecak wytrzymały wygodny i można na nim się wyżyć jak i go ładnie ozdobić. Oto moja kostka jak na razie z jedną naszywką ale dojdzie jeszcze Black Sabbath i Judas Priest.
 

Attachments

  • Obraz 043.jpg
    Obraz 043.jpg
    810,6 KB · Wyświetleń: 6

rumcajs24

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
A to moja kosteczka, zielone też ładne, ale ja jednak wolę czarną. Nie rozumiem też komentarzy typu "czarna - brzydka, pozerska", wytłumaczy mi ktoś?
 

Attachments

  • 20130830_174242.jpg
    20130830_174242.jpg
    863,1 KB · Wyświetleń: 5

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
rumcajs24 napisał:
A to moja kosteczka, zielone też ładne, ale ja jednak wolę czarną. Nie rozumiem też komentarzy typu "czarna - brzydka, pozerska", wytłumaczy mi ktoś?
Dawniej bym tak powiedział z całą pewnością :D Teraz po paru latach mogę powiedzieć, że mi to jest bardziej niż obojętne :)
Czarne kostki tylko krojem przypominają oryginalne: w wojsku w takim kolorze nie występowały, a również materiał z którego jest uszyta (z cordury) całkowicie różni się od tej z demobilu (brezant).
 
Q

Quest 281249

Guest
Ja posiadam czarną kostkę... na razie jest bez naszywek. Zamierzam jeszcze zakupić wojskową, żeby w teren była.
 

Mizar

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2012
Posty
64
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
Północ-Południe
Swoją oddałam chłopakowi, a sama kupiłam chlebaczek za 20zł. Khaki. Kostka też tego koloru była, ale nieźle powycierana przez czas. Dostałam od koleżanki, a ona odkupiła od kogoś kiedyś. Ile ta kostka miała właścicieli, to sama nie wiem.
 

Justyna Gajek

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
kupiłam kostkę na rockmetalshopie. napisane, że z demobilu, szelki wszyte. niby wszystko cacy, jakieś małe napisy mi nie przeszkadzają ale strasznie śmierdzi. jakby magazynem, kurzem, zdechłym czymś i ręce mi jakby wymiotami zalatywały, aż się brzydziłam w niej grzebać.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Często spotyka się mamę z kostką z przodu i jej córunię - też z plecaczkiem nad brzuszkiem.
Czy to nie są kobietki, które w ten sposób zakrywają za duży albo za mały biust?
Moda zanika, kiedy panie znajdą wielbiciela biustu jej rozmiarów?
 
Do góry