dalajlama92

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wypełnianie ankiet za punkty, które potem zamienia się na pieniądze (50 zł za 1000 punktów). Wystarczy komputer i dostęp do Internetu, można wypełniac na stronie internetowej albo przy pomocy aplikacji. Dodatkowo można też po rejestracji zadeklarować się, czy chce się wypełniać ankiety "w terenie" (na uczelni, przy poczcie, w sklepie, zależy od grupy docelowej, które ma odpowiadać na pytania), czy może być mystery shopperem i oceniać obsługę w sklepach, czy restauracjach. Zapraszam: Badanie-opinii.pl
 

MarthaSz.

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Poznań
Potwierdzam :) Sama zaczęłam kilka miesięcy temu i nie ukrywam, wciągnęłam się :)

Polecam kilka stron, z których korzystam regularnie:

Toluna - jeden z ciekawszych portali z ankietami, nieźle płatne, dodatkowo z portalem społecznościowym, który pozwala na wymianę opinii na wiele sposobów.

ReaktorOpinii - polski portal z dobrej jakości ankietami. Nie ma ich za dużo, ale jak już się pojawiają to są "konkretne".

GreenPanthera: jestem tam od niedawna, ale dostaję sporo ankiet, więc póki co jestem zadowolona :)

Ponadto jeszcze polecam Tilido: nie są to ankiety, ale punkty otrzymuje się za wysyłanie zdjęć paragonów(okresowo niektóre sklepy oferują więcej punktów - obecnie Dino, widziałam też Biedronkę czy Lidla), które później można wymienić na nagrody rzeczowe lub gotówkę.

Z wielu tych portali można zystać dodatkowe benefity w ramach programu polecającego, służę radą w razie gdyby ktoś był zainteresowany :)
 
Do góry