Płaszcz a wzrost

Drzewko676

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
Witajcie, zastanawiam się nad kupnem płaszczu (wiem, że jest ciepło, ale wolę kupować ubrania nie w sezonie) i nie wiem czy to dobry pomysł przy wzroście 1,75m . Czytałem, że tylko wysocy faceci dobrze prezentują się w płaszczach, dlatego nie jestem pewien czy owy zakup będzie dobrym pomysłem. Doradźcie mi!
 

Draupner

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Drzewko676 napisał:
Witajcie, zastanawiam się nad kupnem płaszczu (wiem, że jest ciepło, ale wolę kupować ubrania nie w sezonie) i nie wiem czy to dobry pomysł przy wzroście 1,75m . Czytałem, że tylko wysocy faceci dobrze prezentują się w płaszczach, dlatego nie jestem pewien czy owy zakup będzie dobrym pomysłem. Doradźcie mi!
Dobrze dopasowany płaszcz na pewno będzie dobrze wyglądał. ;) Musisz trochę poszukać i po przymierzać a na pewno coś dobrego znajdziesz.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
175 cm, to wcale nie jest mało, spokojnie, jak znajdziesz coś ciekawego i dopasujesz do siebie, to będziesz wyglądał dobrze ;)
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
Draupner napisał:
Witajcie, zastanawiam się nad kupnem płaszczu (wiem, że jest ciepło, ale wolę kupować ubrania nie w sezonie) i nie wiem czy to dobry pomysł przy wzroście 1,75m . Czytałem, że tylko wysocy faceci dobrze prezentują się w płaszczach, dlatego nie jestem pewien czy owy zakup będzie dobrym pomysłem. Doradźcie mi!
Dobrze dopasowany płaszcz na pewno będzie dobrze wyglądał. ;) Musisz trochę poszukać i po przymierzać a na pewno coś dobrego znajdziesz.
Właśnie tak, niższym osobom jest trudniej (coś o tym wiem ;)) ale można znaleźć. Płaszce są ładne i praktyczne ;)
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wzrost jest tutaj akurat moim zdaniem żądną przweszkodą,możesz spokojnie dopasowac jakiś płaszcz dla siebie. Musisz tylko pochodzić po galeriach handlowych i przymierzać. Bez tego ani rusz.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Po 1. nie jesteś niski.
Po 2. są również płaszcze ciut krótsze (czyt. zaledwie za tyłek bądź na jego połowę) i też dobrze, elegancko wyglądają.
 

ImageConsulting

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Myślę, że spokojnie możesz kupić płaszcz i będziesz w nim dobrze wyglądał. Ważne jest tylko, żeby nie był za długi, bo wtedy Cię optycznie skróci. Powinienes mieć długość do połowy uda, wtedy będzie wyglądał najlepiej,
Są osoby niższe od Ciebie i też spokojnie znajdują cos dla siebie. Trzeba tylko posuzkać i troche poprzymierzać.


---------------------------------------

świadoma stylizacja
Image Consulting

e-mail: imageconsulting@yahoo.pl
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
ImageConsulting napisał:
Są osoby niższe od Ciebie i też spokojnie znajdują cos dla siebie.
Choćby Putin. Nie ma 170cm wzrostu a nie stroni od płaszczy.
Tak wiem, telewizja.
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
No dobrze,telewizja,ale podałes dobry przykłąd, Ktos kto nie jest zbyt wysoki wzrostem,może spokojnie nosić płaszcze,zarówno te krótsze jak i dłuższe. Daj znać na jaki ostatecznie się decydujesz.
 
Do góry