Piwo, piwko

Jakie najbardziej lubicie piwo

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
D

Dorka123

Guest
Ja właśnie za zwykłym piwem nie przepadam, na imprezie wypiję, ale w domu "dla smaku" raczej nie. Radler za to bardzo mi zasmakował, w upałach świetnie się sprawdził, miałam zapas w lodówce ;)
 
D

Dosiek77

Guest
Piję lokalnego Ambera. Ale ostatnio nawet nawet zasmakowała mi Perła Summer
 
D

Dorka123

Guest
U nas jej niestety nie ma, a spróbowałabym nowości, póki co z tych lekkich piw czy mixów najbardziej mi radler podchodzi.
 
D

Dosiek77

Guest
Mi z trzech Shandy, Radler i Perła Summer najbardziej przypasowała ta ostatnia i mam nadzieję że będzie z nami długo :D
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
a mnie summer nie podeszła, bardzo mi w niej czuć zielonym jabłuszkiem a ja tego zapachu nie lubię. Radler owszem z tej listy, bardzo mi smakuje i drinki na jego bazie także wychodzą przepyszne.
 

iakoff

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Mintaka
Kiedyś niekwestionowanym numerem jeden było Tyskie, ale ostatnio jakoś mi nie podchodzi. Obecnie Lech, Harnaś i Perła ;)
 

kowanowa

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
ja odkryłam syrop bananowy, odkąd pierwszy raz dodałam go do piwa... nie mogę przestać pić inaczej! :)
i zarażam tym ludzi. Uwielbiam bananowe smaki, dlatego bananowa nutka w piwie... rewelacja! :)
a jeżeli chodzi o rodzaje piw... hmm nie jestem przywiązana do żadnej konkretnej marki, pije różne -w zależności na co mam ochotę.
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
A próbowałaś takiego kupnego bananowego piwa? Kiedyś gdzieś takie widziałam.
 
S

sigurr

Guest
najczęściej pije "zielone" czyli Lech i Heniek :D Perła też (to z lat studenckich zostalo) Kasztelana też czasem zakupię. A jutro w polo promocja na Heinekena, jak się kupi czteropak, to drugi 50% taniej - będą zapasy na weekend :D
 

Notek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]Ja jestem z Lublina i nie wyobrażam sobie pic innego piwa od Perły. Sa różne rodzaje. Na spotkanie ze znajomymi zazwyczaj wybieram perle chmielową, a jak przesadzę to następnego dnia zabijam słabe samopoczuciem perla sammer [/SIZE][SIZE=11pt]J[/SIZE]
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Jever, Becks, Zywiec, Celler pilsner, König Pilsner, DAB, ale najchetniej niemieckie jak i czeskie. Mrrruuu.
 

Kranzescytka

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2013
Posty
17
Punkty reakcji
4
Czasem tyskie a tak to mało znam się na piwe bo niebardzo za nim przepadam, wolę inne trunki :)
 
Do góry