Piwna rewolucja, piwa kraftowe, rzemieślnicze, regionalne

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
Mój facet niedawno wkręcił się w piwną rewolucję, czyli porzucił wszelkiego rodzaju lechy, żywce itd. i zaczął kupować piwa znacznie droższe. Powiem wam, że o ile na początku łapałam się za głowę to jak spróbowałam sunny ale z doctor brew to się zdziwiłam, bo zapach zupełnie inny niż takie zwykłe piwo - bardziej jak piwo smakowe, ale wszystkie zapachy i smaki są z chmielu! Od tej pory jestem wkręcona i próbuję ciągle nowych smaków. Nie mogę zapomnieć o ataku chmielu, bo to chyba najważniejsze polskie piwo jeśli chodzi o piwną rewolucję - ponoć od niego się zaczęła ta piwna rewolucja w 2011. Są tu jakieś osoby, które piją piwo dla smaku, a nie dla procentów? :)
 

PAPR0CKI

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2015
Posty
28
Punkty reakcji
1
O ciekawe - jak dla mnie wszystkie piwa były zawsze takie same, a chętnie bym spróbował innych. Moglibyście mi coś konkretnie polecić?
 

astronautix

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2015
Posty
43
Punkty reakcji
1
Z Brodaczem i jego współpracą z youtuberami to jest naprawdę dziwna sprawa, bo z jednej strony potrafią uwarzyć coś naprawdę porządnego jak Duży Volt IPA, który był strasznie pozytywnym zaskoczeniem dla mnie, a później wychodzą z jakimś Masochistą IPA - swoją drogą, Masochista niedawno reklamował jakiegoś koncerniaka i tam miał podejście "ipy-sripy, piwo to je piwo, żadnych owoców", więc w sumie nie dziwię się, że Masochista IPA było takie marne, jeżeli faktycznie Masochista tym kierował
 

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
Ostatnio z Doctora Brew piłam bezalkoholowe BeFree i o wiele lepiej niż Lech Free i Żywiec Bezalkoholowy :)
 

astronautix

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2015
Posty
43
Punkty reakcji
1
Rynek polskich piw bezalkoholowych to nie jest w ogóle zbyt dobry, więc każde piwo z kraftu będzie lepsze niż to gówno ;)
 
Do góry