Pisanie artykułów reklamowych

MartaN

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam. Pedagog z wykształcenia, redaktor z doświadczenia i pasji. Teksty informacyjne i reklamowe. Merytoryczne, treściwe i perswazyjne. Zapraszam, jestem poważnym kontrahentem. martaniegierewicz@o2.pl
Marta N.
 

Sambr

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Umiesz napisać artykuł tak, żeby trafiał do czytelnika? Spróbuje swoich sił w pisaniu artykułów reklamujących przeróżne produkty/usługi/strony www!

Oferuję Ci od 20 do 50zł za jeden artykuł.

Jeśli jesteś zainteresowany(na) pozostaw poniżej swój adres e-mail. Skontaktuję się z Tobą, tak szybko jak będzie to możliwe i przedstawię szczegóły.


Pozdrawiam,
Cezary Markiewicz

Witam jestem zainteresowany pisaniem mam nadziej nietuzinkowych artykułów, podaje swój mail
sambor00@op.pl Trzymaj się
 

gregory1985

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam jestem zainteresowany, bardzo proszę o więcej informacji na adres: gszuberla@wp.pl
 

asiorzynka

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
jeżeli ogłoszenie jest nadal aktualne-chętnie podejmę się pisania artykułów na konkretne tematy.
podaję namiary:
joanna_kruczek@gazeta.pl
 

Filka

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeśli oferta jest nadal aktualna, chętnie poznam jej szczegóły. Jestem studentką ostatniego roku polonistyki, efektywnie i efektownie radzę sobie ze słowem pisanym. ;) Mój adres: filka.bibliofilka@gmail.com.
 

martafarm

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Umiesz napisać artykuł tak, żeby trafiał do czytelnika? Spróbuje swoich sił w pisaniu artykułów reklamujących przeróżne produkty/usługi/strony www!

Oferuję Ci od 20 do 50zł za jeden artykuł.

Jeśli jesteś zainteresowany(na) pozostaw poniżej swój adres e-mail. Skontaktuję się z Tobą, tak szybko jak będzie to możliwe i przedstawię szczegóły.


Pozdrawiam,
Cezary Markiewicz



Witam, jestem zainteresowana powyższą ofertą. Prosze o kontakt martafarm5@wp.pl
Pozdrawiam
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Jestem zainteresowana pisaniem artykułów, mam doświadczenie w tej pracy.

e-mail: reila@o2.pl
 

szynszylla

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam jestem zainteresowana tą oferta jeśli jest jeszcze aktualna
. Przesyłam mój e-mail: tygrysek29@o2.pl
 

agnieszka1975

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Umiesz napisać artykuł tak, żeby trafiał do czytelnika? Spróbuje swoich sił w pisaniu artykułów reklamujących przeróżne produkty/usługi/strony www!

Oferuję Ci od 20 do 50zł za jeden artykuł.

Jeśli jesteś zainteresowany(na) pozostaw poniżej swój adres e-mail. Skontaktuję się z Tobą, tak szybko jak będzie to możliwe i przedstawię szczegóły.


Pozdrawiam,
Cezary Markiewicz

Jeżeli oferta jest jeszcze aktualna, proszę o kontakt pod adresem:agnieszkalodzbaluty@gazeta.pl
Pozdrawiam!
 

Bazylq

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Także zainteresowany jeśli nadal aktualne.
Proszę o kontakt PW
 
Do góry