Pisanie artykułów reklamowych

BursztynoweSerce90

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Jestem zainteresowana, więc jeśli jest nadal aktualne to z chęcią podejmę współpracę:)pisze_szybko@onet.pl ;)
 

sabbie

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Umiesz napisać artykuł tak, żeby trafiał do czytelnika? Spróbuje swoich sił w pisaniu artykułów reklamujących przeróżne produkty/usługi/strony www!

Oferuję Ci od 20 do 50zł za jeden artykuł.

Jeśli jesteś zainteresowany(na) pozostaw poniżej swój adres e-mail. Skontaktuję się z Tobą, tak szybko jak będzie to możliwe i przedstawię szczegóły.


Pozdrawiam,
Cezary Markiewicz
Poproszę o więcej informacji: sabina2410@o2.pl Pozdrawiam.
 

dariotyteks

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
Witam. Mam do zoferowania tyton Virginia, dobrej jakosci, drobno krojony, w cenie 120zl z przesylka (pobraniowa). Zamowienia prosze skladac pod nr tel 530295034. Pozdrawiam
 

sylwerek

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
CezaryMarkiewicz napisał:
Umiesz napisać artykuł tak, żeby trafiał do czytelnika? Spróbuje swoich sił w pisaniu artykułów reklamujących przeróżne produkty/usługi/strony www!

Oferuję Ci od 20 do 50zł za jeden artykuł.

Jeśli jesteś zainteresowany(na) pozostaw poniżej swój adres e-mail. Skontaktuję się z Tobą, tak szybko jak będzie to możliwe i przedstawię szczegóły.


Pozdrawiam,
Cezary Markiewicz
Witam, jeśli temat jest wciąż aktualny, to chętnie spróbuje swych sił, mam nieco doświadczenia w pisaniu tekstów w językach polskim i niemieckim, mam tak zwane "lekkie pióro", pozostawiam swój adres E-mail: sylwester.wroblewski@gmail.com
 
Do góry