PiS jest super!

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Czolgista12 napisał:
generalnie to dowolny kraj mógłby sobie wystrzelić rakietę balistyczną a polska nie byłaby wstanie jej zestrzelić , bo nie ma czym. Do tego Polska nie ma możliwości dokonania , kontrataku , gdyż nie posiadamy rakiet balistyczny.
Czym się różni Pan k od czołgisty? W zasadzie niczym bo obaj bzdury piszą ale jak się tak zastanowić to miedzy bzdurami Pana k można dostrzec coś logicznego coś w pragnieniu czego Pan k wiele od innych forumowiczów się nie różni tylko jakaś pokrętną drogę do tego podaje. A czołgista? Ja tam logiki chyba żadnej nie dostrzegam.
Co do polskich zakupów ja bym Patriotów szrotem nie nazywał. Gdybym chciał podważać sens ich zakupu zadałbym sobie pytanie
czy te polskie Patrioty zestrzelą wszystkie rosyjskie rakiety wystrzelone w kierunku Polski? Moim zdaniem nie bo rosyjskich rakiet jest zbyt wiele a polskich anty-rakiet zbyt mało. Może to więc czas aby przemyśleć swoją politykę wobec Rosji ? Wtedy ich agresji nie trzeba się będzie bać a i "czapka drobnych" w budżecie zostanie.
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
Kibic Polski napisał:
generalnie to dowolny kraj mógłby sobie wystrzelić rakietę balistyczną a polska nie byłaby wstanie jej zestrzelić , bo nie ma czym. Do tego Polska nie ma możliwości dokonania , kontrataku , gdyż nie posiadamy rakiet balistyczny.
Czym się różni Pan k od czołgisty? W zasadzie niczym bo obaj bzdury piszą ale jak się tak zastanowić to miedzy bzdurami Pana k można dostrzec coś logicznego coś w pragnieniu czego Pan k wiele od innych forumowiczów się nie różni tylko jakaś pokrętną drogę do tego podaje. A czołgista? Ja tam logiki chyba żadnej nie dostrzegam.
Co do polskich zakupów ja bym Patriotów szrotem nie nazywał. Gdybym chciał podważać sens ich zakupu zadałbym sobie pytanie
czy te polskie Patrioty zestrzelą wszystkie rosyjskie rakiety wystrzelone w kierunku Polski? Moim zdaniem nie bo rosyjskich rakiet jest zbyt wiele a polskich anty-rakiet zbyt mało. Może to więc czas aby przemyśleć swoją politykę wobec Rosji ? Wtedy ich agresji nie trzeba się będzie bać a i "czapka drobnych" w budżecie zostanie.
Pan K to generalnie taki sam idiota jak ty. W zasadzie oboje nie macie większego pojęcia o tym o czym mówicie.

A co kwestii zestrzelenia , to generalnie każdy system antyrakietowy , nie ma 100% skuteczności . Jeżeli będą to systemy o skanowaniu 360 stopniowym z radarem AESA to powinny spełniać swoje zdanie prawidłowo.
Polska jest w systemie natowskim, więc w przypadku większego ataku to będzie pomoc ze strony innych państw. Ale posiadanie nowoczesnego sprzętu jest kluczowe i nie chodzi tu tylko patrioty.
Ważne są jeszcze rakiety balistyczne, helikoptery csar oraz niszczące okręty podwodne.
Wymiana aut do transportu ładunków oraz wymiany radiostacji na jednolite dla wszystkich typów sprzętów.
 

Pagrypsna

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2018
Posty
33
Punkty reakcji
0
Davidas napisał:
tym, że władze TVP możesz zmienić rozbijając zabetonowaną scenę polityczną w Polsce a narracji TVN nie zmienisz, bo dostaje kroplówkę finansową z miejsca nieosiągalnego dla Polaka.

TVN jest komercyjną amerykańską telewizją, gdyby na siebie nie zarabiała, zostałaby zamknięta, myślisz że Discovery inwestuje pod dyktando... no właśnie czyje?
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Nowa a się zna. Takie stacje musza na siebie zarobić i i jest to ważniejsze od narzucania widzom swoich poglądów. Ich słabość leży gdzie indziej niż w relacjonowaniu wiadomości.
 

______

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2019
Posty
61
Punkty reakcji
2
​To ilu polaków wyjechało przez ten super PIS? Ja wyjechałem 3,5 roku temu, dziś mam już swój dom i rocznego Mondeo. A ilu Ukraińców przyjechało? Mówili w TV ostatnio że 1,5 miliona, hahahhahahaha, ale chyba tylko do Warszawy, co? Gdzie nie zerkniesz to Ukrainiec a Polaków coraz mniej. Za te 3000 do łapska w Polsce nie da się żyć. Pracowałem na statkach, przetwórstwo rybne. Zarabiałem w 3city jakieś 3700-4100 na łapę czyli przy 4 osobowej rodzinie tyle co nic. Teraz nadal pracuję przy rybkach ale w innym kraju. Nie muszę już wynajmować, spłacam do (już spłącony w 65%) i śmigam rocznym autem a nie 12-13letnią ruiną. Stać na żarcie, stać na wakacje, stać utzymać dzieci w luksusie, stać na dom, opłaty, stać zatankować i stać odłożyć na później. A w Polece? A w Polsce to był kredyt kredytem popędzany i na nic nie starczało. Ściągnąłem rok temu ojca, 63 letni chłop śmiga sobie ciężarówką i zarabia dokłądnie 7 razy więcej jak w Polsce, bo w Polsce chcieli go już tylko na ciecia za 1800 brutto heeheh. Przyjechała też moja matka, w Polsce od lat kasjerka bo mając 60lat nigdzie jej nie wzięli, a tu? Szefowa kuchni i bardzo wszyscy chwalą polską kuchnię. Zarobki? 6m7 razy więcej jak w Polsce, umowa pełna, socjal. Moje dzieciaki gdy żartobliwie powiedziałem że wracamy do polski, rozwyły się wszystkie. Nawet na wakacje nie chciały przyjechać. Dlaczego? Bo ponoć w polskich szkołach jes terror, szydzenia, zazdrość i nienawiść i żyje się tylko smartfonowem, tabletowem i facebookami. Znam jedną taką z polski co ma teraz 3 x 500zł na dzieciaki + 3 x rodzinne + 1 x pielęgnacyjne 400zł + 1400zł alimentów. Wiecie co o PISie sama powiedziała? Że to partia chorych (użyła innych słów oczywiście) i po prostu śmiała się kwicząc że teraz to ona może żyć. A jak żyje? 24/7 seriale w TV a dzieciaki głodne i brudne. Pamiętacie komunistyczny plakat z laską na traktorze?? KOBIETY NA TRAKTOR to było czy DZIEWCZYNY NA TRAKTOR, chodziło o przodowników pracy. To teraz PIS jakie plakaty będzie drukował? Kobiety po 500+ i przed telewizor?? hahhaahah
 

______

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2019
Posty
61
Punkty reakcji
2
Tamten był z austrii a ja jestem w norwegii. Nie, to nie ja, ale znam gościa bo sam z nim pisałem. I wiesz co Ci powiem? Dzięki niemu wyjechałem, serio. Tyle się wtedy (nie pamiętam kiedy, 4,5 lat temu??) naczytałem faceta że sam zaryzykowałem. Pisałem z nim na maile bardzo długo i nie żałuję. Szalony na maksa, prostolinijny, potrafił opowiadać ale wiesz co? Miał rację kurna, miał. Całkiem inny żywot na obczyźnie. Ostatni raz pisałem z nim maila chyba ze 2 lata temu, miał już swoje dwie hurtownie gdzieś tam w austrii i nie myśli wracać. Miał rację i tyle. Wszystko co mi napisał o życiu za granicą sprawdziło się. Moim zdaniem to był jedyny uczciwie gadający forumowicz w necie dlatego był tak nie lubiany. On jechał z koksem od razu bez względu na cokolwiek. Moja żona czytała go nagminnie i to ona przekonała mnie do wyjazdu. Za nic nie żałuję.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Ja tam Cię lubiłem ;) Jedyny powód, dla którego nie opuszczam znów tego forum to świadomość, że jak zwykle wrócisz tu na kilka miesięcy ;P
 

______

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2019
Posty
61
Punkty reakcji
2
​Serio nie jestem ten o którym mówisz ale wiem że Daniel z czasem na forum zawita. Napisałem mu maila przed chwią, może się odezwie heheh. Ja nawet nie umiał bym być taki jak on hahaha, no ale gdyby nie on to nie odważył bym się z wyjazdem. Daniela u polaczków wnerwiało to samo co mnie wnerwia, czyli nikt nic nie wie, nie widzi i wymyśla swoje historie. Daniel kiedyś gdy na skajpie siedzieliśmy, wnerwił się, wyszedł z laptopem na balkon i pokazał mi że faktycznie ma chałupę i furę pod chałupa i że dosłowie obok skały jak ta lala, no Alpy i tyle. Dzisiaj sam rozumiem jego nerwy bo gdy piszę po ludziach od dobrodziejstwach Norwegii to doświadczam tego samego. Ja to jednak tłumaczę sobie od 3 lat inaczej, życie poza Polską jest tak cudne że nikt w Polsce w to nie wierzy i tyle.

A sposób na nick to właśnie od Daniela, to jego pomysły są takie, wpisujesz w google nick o nazwie ______ i google nikgdy nic nie znajdzie. Od niego ściągnąłem sposób i polecam bo to dobre jest.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Pagrypsna napisał:
tym, że władze TVP możesz zmienić rozbijając zabetonowaną scenę polityczną w Polsce a narracji TVN nie zmienisz, bo dostaje kroplówkę finansową z miejsca nieosiągalnego dla Polaka.

TVN jest komercyjną amerykańską telewizją, gdyby na siebie nie zarabiała, zostałaby zamknięta, myślisz że Discovery inwestuje pod dyktando... no właśnie czyje?
TVN jest rezydenturą wywiadu Rosyjskiego a prawnie ukryli to jako firma Amerykańska .
Ta stacje przechowuje agentów SB i gwarantuje pracę ich dzieciom i wnuką .
Ta stacja pomimo zmiany właściciela nie zmieniła charakteru propagandowego.
Oficjalnie została kupiona przez tą Amerykańską firmę by ukryć agenturalny charakter i kontrolę Rosyjską .
Ta stacja zajmuje się rozrywką i nagle kupiła stację polityczną a robi programy dla każdego.
Sporą część stanowiły długi które były bardzo wysokie .
Można to porównać do kupienia konia sportowego przez rolnika .
Po zmianie ta stacja nie uległa zmianą a powinna porzucić politykę dla rozgrywki i prowadzić programy
właściciela i ich Polskie edycję .
Tą stację kupił wywiad Rosyjski a ukryli to Amerykańską firmą .
Nadal pracują te same osoby i gdyby kupi ją Amerykanie to Monika Olejnik powinna wylecieć jako pierwsza .
Pracuje tam dzięki ojcu który był SB i dzięki temu może kompromitować się .
Awanturuje się gośćmi , zadaje te same pytania , pozwala na kłótnie i kompromituje się głupotą .
Programy jej udziałem prezentują dno i każdej stacji dawno została by wyrzucona za swoje zachowania.
Kuba W nadal znieważa swoim programie a stacja tworzy programy neutralne i dawno wyrzuciła by tą osobę.
 

______

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2019
Posty
61
Punkty reakcji
2
TVN, TVP i inne, co to za różnica?
TVN = PO
TVP = PIS
i jedni jadą po drugich, na dodatek kłamią, zwłaszcza gdy podają sondaże ze słupkami. Na kim oni to przeprowadzają? Bazą jest 1000 przypadkowych ludków w Warszawie? Niech przyjadą do Gdańska to im słupki od razu pospadają.
 

chebek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2020
Posty
3
Punkty reakcji
0
TVN jest komercyjną amerykańską telewizją, gdyby na siebie nie zarabiała, zostałaby zamknięta, myślisz że Discovery inwestuje pod dyktando... no właśnie czyje?
zgadzam się z tą opinie jednak pameitjamy te programy są ogladane wiec zarabiaja
 

Robek28

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2020
Posty
20
Punkty reakcji
0
Mieszkam za granicą i coraz więcej Polaków się deduje na wyjazd, bo w Polsce nie da się normalnie żyć jeżeli nie jesteśteś "typowym" Polakiem- katolikiem
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Mieszkam za granicą i coraz więcej Polaków się deduje na wyjazd, bo w Polsce nie da się normalnie żyć jeżeli nie jesteśteś "typowym" Polakiem- katolikiem
Wskaż w encyklopedii definicję "typowego Polaka katolika" oraz "normalnego ,życia".
Naucz się poprawnie pisać nim ponownie zabierzesz głos. Czegoś takiego nawet na marnych forach wymagają.
 
Do góry