piosenki satanistyczne

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Krk
Witam parokrotnie słyszałem, o piosenkach rockowych czy tez metalowych ktore jesli sie słucha od tyłu maja przekaz satanistyczny. Znacie jakis przykład? Spotkalscie sie z czyms takim?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Gdzieś już mówiłem o Stairway... przeca tam nic takiego nie słychać. Gdyby wmówić ludziom, że jest tam również ukryty przepis na ciasto też by się go doszukali. Z autentycznym, satanistycznym przekazem w backmasking'u jeszcze nigdy się nie spotkałem. A dziwne skoro wg. wielu mącicieli w necie takowy jest w co drugiej piosence.
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Krk
nom nawet w "plus i minus " kalibra doszukali sie jakiegoś "testamentu" magika...
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Weź pod uwagę, że "satan" po angielsku wymawia się "sejtan"lub "sejten" w zależności od akcentu.
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Weź pod uwagę, że "satan" po angielsku wymawia się "sejtan"lub "sejten" w zależności od akcentu.

Biorę pod uwagę :) Miałam z angielskiego 6. Natomiast w tym nagraniu słyszę coś w stylu "sojt" z mocnym akcentem na "O". Brzmi mi to trochę po skandynawsku :)
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Równie dobrze można by w czymś takim dać jakiś tekst z biblii ;)
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Krk
mowimy o ukrytym przekazie... wiadomo ze większosc black metalu zawieraja jakies tresci satanistyczne...
 

doomsmoker666

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Małopolska
w kawałku Venoma 'In League With Satan' przez pierwsze 20 sekund głos wokalisty jest odwrócony. nie chciało mi się z tym bawić i sprawdzać co mówi ale jak was to interesuje to przesłuchajcie w wolnej chwili.
 

Buchciok

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiem że są pioseniki/zespoły satanistyczne i antychrześcijańskie.
Satanistyczna piosenka to np. The Beatles - Yesterday
Zespołem antychrześcijańskim jest np. HIM, Behemoth
 

Isel

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2010
Posty
62
Punkty reakcji
2
Miasto
Oświęcim
Jasne. A McCartney je kota na deser. :mruga:
Te słynne przekazy w backmaskingu to są przecież brednie jakich mało.
 

wolfmoon

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
zespół- KAT, polski sztandarowy zespół satanistyczny, swego czasu Vader, Behemot i wiele innych zespołów grało ich covery. Ich utwory mają treść stricte satanistyczną. Moim zdaniem najlepsza polska metalowa kapela ever. Dla wujka: na you tube jest kilka wywiadów z liderem zespołu- Roman Kostrzewski. A z ciekawszych satanistycznych zagranicznych utworów bez żadnych "ukrytych" ;) podtekstów to, kawałek "Unholy terror" kapeli W.A.S.P. Miłego słuchania :)
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Zespołem antychrześcijańskim jest np. HIM, Behemoth
HIM - fiński "love metalowy"/ cukierkowo rockowy HIM ? Chyba sobie żarty stroisz jakieś ^_^ . (chyba, że jest jakiś inny, wiem, że jest jakiś jeszcze amerykański HIM, ale ten też nie pasuje^^).
Przyznam, że osobiście wszystko mi jedno czy zespół którego słucham propaguje satanizm czy nie bo dla mnie liczy się tylko muzyka, ale jak ktoś lubi męczyć uczyć niech sobie sprawdzi Gorgorotha^^.
 
Do góry