Piosenka z lat 80 lub 70

Status
Zamknięty.

ArQo

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, poszukuje piosenki z lat 80 lub 70, ktora jest spiewana przez mezczyzne, w refrenie uzywa on zdania story of my life, potem w refrenie wiele razy nastepuje powtorzenie: my life, my life, my life, za wszelkie podpowiedzi dziekuje, Pozdrawiam
 

atom2004

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Studzionka City :D
Hmmm, szczerze to nie wiem za bardzo o jaką piosenkę chodzi, ale może coś ci doradzę. Z reguły stosuje zasadę, że najprostsze rozwiązania są najlepsze. Więc skoro w refrenie lecą słowa "story of my life" to jest dość prawdopodobne, że cała piosenka ma taki tytuł. Chwilka szukania i mamy:

Velvet Underground - That's The Story Of My Life

Jedynie to mi pasuje jeśli chodzi o układ refrenu, a z tego co widzę na wikipedii to zespół mieści się w przedziale czasowym, który podałeś. Więc sprawdź, może to o to chodzi :)

Pozdrawiam :papa:


P.S. Mogłeś to wrzucić do istniejącego już tematu "szukam albumu, piosenki"- taka rada na przyszłość ;)
 

ArQo

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Heh pierwsze co zrobilem to szukalem taka metoda :) I raczej nic mi nie pasuje, ta piosenka jest dosc charakterystyczna, bo wystepuje w niej refren i powtorzenia my life, my life, my life, jest to spiewane przez faceta takim glosem podobnym jako kolesie z pet shop boys, cos na ten ksztalt.

Piosenka okazala sie: London Boys-Requiem, mimo to dzieki za pomoc :)Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry