Pink Floyd

E

Eruantalon

Guest
Możecie się tu pocieszyc z ich twórczości. Obiektywnie mówiąc- totalne mistrzostwo, sczzyt absolutu, lepeij grać się nie da. Geniusz gitary- Glimour, geniusze kompozycji + mistrzowskie wykonanie...

Chcecie coś dodać?
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
tak. Pink Floyd to czysta klasyka. istne cudeńko. ich Another brick in the wall wymiata. cover Kornu <choć dobry, nie ukrywam> już tak nie poraża. świetna muzyka :]
 

Miyu ^^

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
9
Punkty reakcji
0
Tak...lubię czasami cos ostrego ale tego nic nie zastapi. To cudowny zespol...moze znowu zaczma grac razem? Bo Live 8...
 

Gonia_28

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Poznań
To mój ulubiony zespół.Jak mam dołek,odrazu włączam na kompie płytkę Floydów i odprężam się,zapominam o kłopotach.Moja ulubiona płyta to,,The Dark Side Of The Moon'' :eek:k:
 

ptym89

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Podlasie
Ja to lubie ich "Piper at the gates of down" posłuchać. Totalna psychodela. Ostatnio z braciakiem kupiliśmy "Atom heart mother" Fajnie buduje emocje. The Wall oczywiście tez przesłuchanyy 1000 razy i jeszcze peweni nie raz będzie.
 
K

kfiatushekk

Guest
tyaa.. Pink Floydzi to u mnie jak religia..do szcescia wiecej mi nie potrzeba gdy slucham Ciemnej Strony Księżyca..Określenie "mistrzostwo" nie jest wogóle przesadzone.. wymiatają...Pznalam ich dzięki mojemu tacie rok temu gdy jechałam do Krakowa.. Wish You Were Here.. Comfortalby Numb.. ahh.. Bradzo się ciesze że są dalej doceniani, jak było to widać na koncercie Live 8...
ale co ja będe isę rozpisywać. Floydów trzeba posłuchać..
 

wozek

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
Bezapelacyjnie zespol wszechczasow ! Po powrocie z UK kiedy bylem razem z bratem na Live8 po prostu nie moglem ochlonąc z wrazenia ... czekalismy dlugo na PF bo az 25 lat ... kiedy zobaczylem Ich na zywo umarlem i narodzilem sie na nowo . Cos wspanialego - od tamtej pory przestalem wierzyc w rzeczy niemozliwe i wszystko ale to wszystko jest do osiągnięcia . PinkFloyd'ami zarazil mnie ojciec ... kiedy mialem 10 lat glosno sluchal PF i mozna powiedziec ze na tej muzyce sie wychowalem .... naturlanie wszystkie plyty ... The Wall .
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
hej !!

O to i ja sie tu musze dopisać!!! Mistrzostwo świata!!! Gilmour i jego solówki!!!!!!!! Animals The Wall , i koncert Pulse!!! Geniusz po prostu geniusz!!!

A podobno maja nagrać płyte ostatnia po tym zejściu na Live 8 ktoś coś wie??
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
gdzieś taką plotke znalazłem ale nie pamiętam już.

A komu podobaja sie starzy pink floydzi tzn. skład bez D. Gilmoura a z tym Sydem Barretem całym ?? bo ja osobiście słuchać tego nie moghe ... nie ten klimat i w ogóle ...
 

No_Body

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
Ma sie podziac trasa zespolu, a album to jak narazie zarys w dodatku przedstawiony przez media.

Natiomiast jestli chodzi o najstarsza plyte ich jaka znosze to Atom Heart Mother. Wszystkie pozniejsze sa swietne. Zwlaszcza Wish You Were Here. I oczywiscie sam film "The Wall" to juz cos zupelnie surrealistycznego... :] i jest swietny!
 

sivc

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
ale co??
Nie wszystkiego PF da się słuchać (miałam w domu pożyczone chyba z 8 płyt i trzeba było przebrać), ale mają takie naprawdę cudne kawałki.
Mi się najbardziej podoba "High Hopes", "Learning to fly" i "Wish You were here", ale wolę w wersji koncertowej z "Pulse" niż taki oryginał, że tak to nazwę.
 

Kirk

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
Njlepszym trackiem PIN FLOYD jest -Another Brick in the Wall.A płytą wall
 

No_Body

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
nie zgodze sie z tym, wall jest przejadly straśnie. dobry, ale np wole Wish You Were Here czy Division Bell, ablo ... The Dark Side of The Moon. nu... :)
 

Czyżka

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
malutka mieścinka zwana Sanokiem :)
Ja szczerze mówiąc jakoś nie przepadałam do nie dawna za tym zespołem, ale ostatnio jakoś tak spodobały mi się ich kawałki... Ta muzyka ma w sobie coś magicznego - jak żadna inna... Muszę powiększyć moje zasoby muzyczne :D . Kiedyś mi się wydawało, że Pink Floyd to straszne smęty, ale teraz zmieniłam zdanie... :) . Musze koniecznie dorwać "The Wall'a" bo uwielbiam tego typu filmy...
 

anecia15

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
szukam płyt Pink Floyd - Wish you were here i Animals!!! ma ktoś?! jak tak prosze o kontakt na gg: 9364840!!

podobno to świetne albumy przed Ścianą!!! :D
 

MonaLisaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
łodzkie
ha wychowywalam sie na tej muzyce ojciec slucha tego noi tak sie zarzilam i black sabath i inne klasyki nie ma jak starsze zespoly
 
Do góry