Pink Floyd

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Tak, tylko zpolszczone, bo ludziom sie tłumaczyc nie chce, a wolę, żeby do wsyztskich piękne przesłanie dotarło :)
 

NoCaster

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Legnica
wita was kolejny fan pink floyd-ów ;)
nie ma bardziej ambitniejszego rocka niż pink floyd:D
teraz właśnie słucham echoes, super utworek:D
tekst, harmonia, napięcie jakie wywołują - to sprawia, że nie można ich nie lubić, tylko trzeba do tego dojrzeć...
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Widzę, że odkopałeś temat. Skoro tak to i ja coś dorzucę. Wychwalać można zespół godzinami. Ja najbardziej upodobałem sobie The Wall. Nieraz kiedy miałem zły nastrój, odpalałem ten album. Co prawda sama muzyka dołująca, więc mi nie pomagała, ale mogłem się wczuć, a przecież klimat ma nieziemski. Bardzo cenię sobie u Pink Floyd'ów właśnie specyficzny nastrój, atmosferę, której nie ma gdzie indziej. Te zabawy z dźwiękami, psychodeliczny nastrój, ah miodzio.
 

NoCaster

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Legnica
Co prawda sama muzyka dołująca, więc mi nie pomagała, ale mogłem się wczuć, a przecież klimat ma nieziemski. Bardzo cenię sobie u Pink Floyd'ów właśnie specyficzny nastrój, atmosferę, której nie ma gdzie indziej.

i ta właśnie atmosfera pozwala oderwać się od rzeczywistości, odpłynąć w świat pink floydów ;)

teraz "Shine On You Crazy Diamond :D
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Uwielbiam ten zespół , jest po prosty świetny, bez dwóch zdań.
'We wish you were here'... moja ulubiona piosenka Pink Floyd`ów. ;)
 

NoCaster

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Legnica
oglądałem ostatnio koncert z pompeii :) polecam wszystkim, którzy go jeszcze nie oglądali, jest rewelacyjny :D ciekawy sposób nagrywania, bez publiczności :D
a co sądzicie o koncercie na LIVE8 ? czyżby Roger Waters stracił głos?
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
to normalne ze z wiekiem glos sie zmienia , barwa glosu itd. Oczywiste ze nie bedzie spiewal tak jak 20 lat temu , zmian nie da sie ominąc . Porownaj sobie tez gols Chrisa Cornella sprzed 10 lat a dzis , no cóz .
 

NoCaster

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Legnica
no ale żeby aż tak? za to gilmour za niego nadrabia ;) choć też już nie jest w najlepszej formie :(
 

NoCaster

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Legnica
nie:( niestety na podróbie les paula :(
marzy mi się taka gitarka, na której grał gilmour :D
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
mi to mowisz staremu offtopowcomi ??;) nie no spoko apollo to nie jest takie zle wioslo na poslkie warunki , ja odkladam teraz na marathona ale nie wiem jescze czyu lesa paula czy str02 .
 

NoCaster

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Legnica
przecież les paul a stratocaster (bo do myślam sie że str to model strata:D) to zupełnie dwie gitary. Lepiej się dobrze zastanów :D
----------
i wracając do tematu :D jakie byście polecili mi koncerty floydów? które są warte obejrzenia? :)
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
no i wlasnie napisalem ze albo to albo to i nmie wiem co kupic ;)pozatym str to nie stratocaster tylko model marathona wzorowany na jacksonie (takim na którym np. w latach 80 kirk hammett gral mop) czyli innymi slowy popularna "strzala" . ;]
 

NoCaster

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Legnica
i znowu odkopuje temat :D teraz aby zdać relację z obejrzanego przeze mnie nie dawno koncertu gilmoura "David Gilmour - Remember That Night" (2007). koncert jest rewelacyjny i polecam go wszystkim fanom pink floydów. na poczatku gilmour gra utwory ze swojej najnowszej płyty solowej - On an Island (2006), a później gra stare dobre kawałki pink floydów (echoes, shine on you crazy diamond, wish you were here, coming back to live, high hopes...) na koncercie występuje z gośćmi którym jest między innymi David Bowie. Razem z nim wykonuje utwór "Arnold Layne" oraz "Comfortably Numb".

Trailer:
http://pl.youtube.com/watch?v=ROkHklil1xc

Poszczególne utwory:

"Shine On..."
http://pl.youtube.com/watch?v=6nzIKAhNTW0

"Coming Back..."
http://pl.youtube.com/watch?v=5PMjc0-5D0M

POLECAM :)
 
Do góry