Pierwszy Zjazd...

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
Siemka :)

Słuchajcie może sprawa jest głupia i błaha ale co mi tam:p Więc niedługo zaczynamy studia...pierwszy zjad... no i właśnie, czy na ten pierwszy zjazd tzreba sie ubrać jakoś specjalnie że tak to ujmę czy normalnie można narzucić dżinsy?:p
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
moim zdaniem tak bardziej na galowo, niz normalnie wkoncu to sa studia idziesz tak jak na kazd rozpoczecie roku jakis wizerunek musi być pozdrawiam :p
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Mi jeszcze troszke zostało do takiego zjazdu :p Ale teraz wiem.. że w garniturek oboziązkowo wskocze..czego bardzo nie lubie ;)

Ubierz się na galowo- tak jak napisała ViXa.
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Nawet może nie koniecznie w garniturek trzeba i taki galowy strój, ale no wiadomo w dresach nie wypada ;D

ja na pierwszy zjazd pojechałam w jeansach.. i koszuli błekitnej.. i koreczki i wystarczyło :)
 

mrkosa

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
290
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
z wielu miejsc
buahahaha ja mam pierwszy zjazd w sobotę i pojadę w krótkich spodenkach i hawajskiej koszuli żeby swoim strojem wyrazić szacunek dla tej uczelni :p
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
ale jak ktos jest studentem pierwszego roku to sie ladne ubiera bo trzeba sie jakos pokzac a u mnie na drugim roku to kazdy przychodzi normalnie ubrany bo nie mamy typowego rozpoczecia tylko normalnie zajecia :)
 
Do góry