pierwszy trening i odżywki

zaibatsu

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Od roku cwicze na siłce,zamierzam brać kreatyne 200 mesh,mam pytanie , bo teraz dopiero zaczne pierwsze treningi z kreatyną. Czy mogę łączyć kreatynę np. z hmb albo białkiem(wcześniej nic nie brałem)ps. wiem ,że można,ale chodzi mi czy na początku tą kreatynę można mieszać np. z białkiem czy na początek sama kreatyna i dieta?

A co z fazą nasycenia przy stosowaniu kreatyny? Jest to konieczne? Bo niektórzy nie stosowali fazy nasycenia,inni mówią że stosowali.
Czy podczas fazy nasycenia mogę ćwiczyć?
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
NO białko możesz brać z kretą jako uzupełnienie diety. Faza nasycenia nie jest konieczna bo i tak mięśnie bez fazy się nasyca tylko później.
 

zaibatsu

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
A czytałem,że potrzeba też dużo witamin żeby osiągnąć masę i siłę. Czy jeśli oprócz jedzenia warzyw,owoców i mięsa jak będę brał codziennie 1 tabletkę multiwitamin(w aptece kupione) to czy to nie zaszkodzi gdy będę brał kreatynę i białko?

Odnośnie białka-wiem,że przez to człowiek robi się agresywniejszy. Czy po cyklu nadal będę agresywny czy już powrócę do poprzedniego stanu(przed cyklem białkowym)?
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
witaminy bierzesz po to zeby uzupelnic witaminy i mineraly, jezeli z pozywieniem ich nie dostarczysz. nie przeszkadza jak bedziesz je bral wraz z kreatyna i bialkiem.

białko czy inny suplement nie bedzie na ciebie dzialal ze bedziesz agrasywny. To sterydy sprawiaą że stajesz sie agresywny, wiec o to sie nie martw
 

mavionis

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
CO do stosowania kreatyny, dodatkowym bardzo przydatnym suplemenetem w tym cyklu na pewno będzie magnez, wystarczy jedna tabletka przed snem. Oraz pij dużo dużo wody, bo kreatyna swe działanie przedewszystkim opiera na dużej ilości wody i magnezie.
 
Do góry