Pierwszy taniec

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
Dmitrij Szostakowicz. Chcieliśmy trochę zaszaleć i wyjść poza pewne ramy jak to w naszym zwyczaju, ale po dłuższym namyśle doszliśmy do wniosku, iż należy do pierwszego tańca podejść jednak nieco bardziej poważnie i znaleźliśmy złoty środek w postaci klasyków rosyjskich i tu Szostakowicz i jego "walc nr 2" był strzałem w dziesiątkę. To jednak są chwile, które się pamięta przez całe życie i warto aby były podniosłe :)

https://www.youtube.com/watch?v=b-Nj8sBK0RQ
 

Dagmara34

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2015
Posty
19
Punkty reakcji
0
byłam kiedyś na weselu na którym Państwo młodzi na pierwszy taniec wybrali "dzień dobry, kocham Cię..." strachy na lachy...fajnie przy tym tanczyli, bardzo mi sie podobało, tak inaczej, nie smętnie, z jajem:)
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
My z mężem nie mamy smykałki do tańca, więc uznaliśmy, że zapiszemy się na kurs tańca- mieliśmy kilka treningów w studio w Myślenicach- Pierwszy Taniec. Dzięki temu nabraliśmy wprawy na parkiecie i poznaliśmy podstawy. Nasz pierwszy taniec został uwieczniony przez kamerzystę i mamy super pamiątkę. :) Uważam, że warto korzystać z takich kursów, bo wtedy pewnie czujemy się w tak ważnym dla nas dniu, a przecież i bez tego towarzyszy nam sporo stresu.
 

junaaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Polecacie jakieś szkoły tańca (pierwszego) w Warszawie? Jest tego pełno i nie wiem jak się za to zabrać...
 
Do góry