Pierwszy raz

petito_20

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
witajcie, mam takie małe pytanie.
Jestem ze swoją dziewczyną już trochę czasu i chcemy ze sobą współżyć, bardzo się kochamy i chcemy to zrobić. Tylko jest mały problem (dla mnie), ona jest dziewicą i jej doświadczenie jest zerowe, ja miałem wcześniej też mało stosunków i nie nazwę się jeszcze jakimś super kochankiem a chcę żeby to było dla niej wspaniałe przeżycie.
Moje pytanie brzmi: Jak wyglądał wasz pierwszy raz, czego wam w nim zabrakło, co denerwowało, co mam zrobić by było to dla niej jak najmilsze ? Proszę w wskazówki, w miarę dokładne
proszę was o pomoc bo naprawdę chce żeby to dla niej było coś wyjątkowego.....................
z góry dziękuję :) czekam na posty...
 

jamajka

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Far far away...xD
OO aż miło było czytać twojego posta ;) Mój pierwszy raz nie wyglądał na taki jaki bym sobie wymarzyła a szkoda... chcesz żeby było to dla niej coś wyjątkowego?? zadbał o nastrój np. zapal jakieś swiece zapachowe w tle jakaś cicha muzyczka i postaraj sie żeby czuja się bezpiecznie żeby wszystko odbyło się bez stresu skoro jest to jej pierwszy raz bo stres może wszystko utrudnić,musi być dobrze rozluzniona więc zorganizuj to w domu wtedy gdy bedziesz pewien,że nikogo nie będzie przez najbliższe 2 godz :sexy: oczywiście powinna być jakaś gra wstepna żeby była dostatecznie podniecona. Najlepsza pozycja na pierwszy raz jest na misjonarza ( I najistotniejsze pamietaj o zabezpieczeniu!! np. prezerwatywa)
 

jamajka

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Far far away...xD
na misjonarza?? ^_^
Tak na misjonarza to taka pozycja w kótrej Kobieta leży na plecach, a mężczyzna między jej nogami. Krocze kobiety jest wtedy całkowicie odsłonięte, co ułatwia wprowadzenie członka do pochwy. Może to zmniejszyć ból który towarzyszy ( nie zawsze) przy pierwszym razie.
 

petito_20

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja to widzę tak:
Chcę jej najpierw zrobić kolację, mały stolik, biały obrus i dwie świeczki na nim i parę innych porozstawianych gdzieś obok, ogólnie półmrok a w tle leci nastrojowa muzyka, w sypialni ze 100 świec (serio) i płatki róż wszędzie, na ziemi, łóżku itd, jeśli chodzi o nastrój to spoko, dam sobie radę tylko mi chodzi np. o to, co zrobić by jej nie bolało? naprawdę chce żeby to było dla niej przyjemne i żeby zapamiętałą to do końca życia a nie żeby to było dla niej coś niemiłego. Proszę o rady...
 

jamajka

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Far far away...xD
Ja to widzę tak:
Chcę jej najpierw zrobić kolację, mały stolik, biały obrus i dwie świeczki na nim i parę innych porozstawianych gdzieś obok, ogólnie półmrok a w tle leci nastrojowa muzyka, w sypialni ze 100 świec (serio) i płatki róż wszędzie, na ziemi, łóżku itd, jeśli chodzi o nastrój to spoko, dam sobie radę tylko mi chodzi np. o to, co zrobić by jej nie bolało? naprawdę chce żeby to było dla niej przyjemne i żeby zapamiętałą to do końca życia a nie żeby to było dla niej coś niemiłego. Proszę o rady...
Pierwszy raz nie koniecznie będzie miły dla niej może być spięta i przy tym jeszcze ból ale pózniej już bedzie spoko. Fajnie sobie to wymyśliłeś :eek:k: na pewno będzie pod wrazeniem. Zanim w nią wejdziesz podłóż po jej pupę poduszke to zmniejszy jej ból.
 

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
ja miałem wcześniej też mało stosunków i nie nazwę się jeszcze jakimś super kochankiem
Moje pytanie brzmi: Jak wyglądał wasz pierwszy raz, czego wam w nim zabrakło, co denerwowało.....
stary bylo trzeba sie przyznac ze ty rowniez jestes jeszcze dziewicą :p :p :p

Najlepsza pozycja na pierwszy raz jest na misjonarza
a ja bym zaproponowal na "Hiszpana"

na misjonarza?? ^_^
Playboy odwołuje do www.żal.com.pl lub bardziej praktyczne www.kamasutra.com :lol:

Najlepsza pozycja na pierwszy raz jest na misjonarza
Tak na misjonarza to taka pozycja w kótrej Kobieta leży na plecach, a mężczyzna między jej nogami. Krocze kobiety jest wtedy całkowicie odsłonięte, co ułatwia wprowadzenie członka do pochwy. Może to zmniejszyć ból który towarzyszy ( nie zawsze) przy pierwszym razie.
Jamajka dlugo jush to praktykujesz??? :D

Ja to widzę tak:
Chcę jej najpierw zrobić kolację, mały stolik, biały obrus i dwie świeczki na nim i parę innych porozstawianych gdzieś obok, ogólnie półmrok a w tle leci nastrojowa muzyka, w sypialni ze 100 świec (serio) i płatki róż wszędzie, na ziemi, łóżku itd, jeśli chodzi o nastrój to spoko, dam sobie radę tylko mi chodzi np. o to, co zrobić by jej nie bolało? naprawdę chce żeby to było dla niej przyjemne i żeby zapamiętałą to do końca życia a nie żeby to było dla niej coś niemiłego.
Ale to bedzie romantycznie Chcialbym zobaczyc to na wlasne oczy :lol:
 

Playboy77

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Z mojej metropolii:P
Zanim w nią wejdziesz podłóż po jej pupę poduszke to zmniejszy jej ból.

Tego nie słyszałam :p

Ku*** nie mogę cytować :/ wie ktoś dlaczego?
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Możesz też zrobić jej masaż rozluźniający.. Gra wstępna.. I delikatnie :)
 

Playboy77

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Z mojej metropolii:P
fiolek70 nie jestem doświadczona w tego typu sprawach <_< więc bądź wyrozumiały. I nie czepiaj się.

ale żebyś nie czuł sie zawiedziony poczytam kamasutrę :idea: :book:
 

jamajka

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Far far away...xD
stary bylo trzeba sie przyznac ze ty rowniez jestes jeszcze dziewicą :p :p :p
a ja bym zaproponowal na "Hiszpana"
Playboy odwołuje do www.żal.com.pl lub bardziej praktyczne www.kamasutra.com :lol:
Jamajka dlugo jush to praktykujesz??? :D
Ale to bedzie romantycznie Chcialbym zobaczyc to na wlasne oczy :lol:
wystarczy ze praktykowałam podczas pierwszego razu :p. Na Hiszpana? a to bardzo ciekawe może powiesz coś więcej o tym? ;)
 

petito_20

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
hehe ja nie jestem "dziewicą" jak to ktoś tu napisał, niestety mój pierwszy raz był po pijaku i nie za fajny i jak napisałem nie mam dużego doświadczenia więc chce żeby ten był najlepszy jak się tylko da...
 

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
fiolek70 nie jestem doświadczona w tego typu sprawach <_< więc bądź wyrozumiały. I nie czepiaj się.
Nie czepiam sie przeciez,tylko staram sie Ciebie troszeczke "oświecic"

ale żebyś nie czuł sie zawiedziony poczytam kamasutrę :idea: :book:

Obiowazkowa lektura "SZKOLNA" :D :p :lol:

hehe ja nie jestem "dziewicą" jak to ktoś tu napisał, niestety mój pierwszy raz był po pijaku i nie za fajny i jak napisałem nie mam dużego doświadczenia więc chce żeby ten był najlepszy jak się tylko da...

Nie klam dziewczyn bo u 99,9% facetów po pijaku nie staje.... :/
 

Playboy77

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Z mojej metropolii:P
"Nie klam dziewczyn bo u 99,9% facetów po pijaku nie staje..."

Hmmm...to dlaczego na niektórych imprezach po pijaku uprawia się seks? Gdy obojga ludzi jest upitych?
 

petito_20

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Nie czepiam sie przeciez,tylko staram sie Ciebie troszeczke "oświecic"
Obiowazkowa lektura "SZKOLNA" :D :p :lol:
Nie klam dziewczyn bo u 99,9% facetów po pijaku nie staje.... :/


stary............... ci powiem, ja nie będę z siebie robił jakiegoś super lovelasa ale że 99% to pierwsze słysze................
pamiętaj, "pijany" to nie to co ":cenzura:***"
 
Do góry