Pierwszy raz na Solarium

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
U mnie solarka kosztuje : 5,25zł za 15minute na małym łóżku , 5,25 za na tubie lub dużym łożku....
Innych cen nie pamiętam bo wybieram tylko jedną z tych 3 rzeczy :]
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja kiedyś słyszałam, że 15 minut solarium to 8 godzin opalania :D

Moncia chyba nie rozumiem tych cen :p może to tylko zmęczenie po zajęciach?

u mnie to jest róznie, tak gdzie chodzę to 0,80 zł za minutę, są też tansze, ale podobno bardzo słabe, ale są też po 1 zł takie zwyczajne i po 1,50 zł "mówiące"
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no takie co ci gadają :p np. naciszniesz guziczek i mówi ci nawiew na ciało zwiększa się xD
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
nie wiem po co :p
ja lubię te w których można muzykę zmieniać xD
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja tekiego jeszcze nie spotkałam :]

a to mówiące mi się też nie podoba i do tego ta cena :/
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
ja koło siebie za średnie płacę zdaje się nie całe 40 groszy?? a za turbo jest chyba 89gr.
I muszę powiedzieć że oba łóżka są dobre :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja znalazłam jedno wcale nie najgorsze za 60 gr, tyle że trochę zepsuty jest nawiew, ale ogólnie spoko.
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Heh dziwne u was ceny po 0.40 gr czy 0.60 gr u Mnie najtaniej to chyba 0.70 ale nie chodzę tam bo są słabe lampy. A co do solarium mówiącego to u mnie taka sama cena jak za normalne. I prawie we wszystkich solariach są mówiące. Fajnie bo można sobie muzyczki posłuchać...Tylko że w niektórych są nagrane mp3 a w innych radio puszczają... Raz sobie poszłam i myślę posłucham sobie muzyki a tam był akurat ten program z Vaisem (nie wiem jak to się pisze) ładnie się zdenerwowałam :/
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
34
U mnie nie ma mówiącego a muzyka w każdym leci i to ta sama co normalnie na głośnikach w solarium. Nie kupuje kremu z solarium bo on ma strasznie intensywny zapach ze pozniej ubrania mi tym pachna wolałam sobie kupic w sklepie no ale po tym smierdzi sie spalenizna ale mozna sie przeciez umyc a ubrania przynajmniej nie smierdza.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja o tym słyszałam, pytałam kosmetyczki i powiedziała, że to nieprawda.
U mnie generalnie solarium lepszej jakości z wszelkimi bajerami mniej lub bardzie przydatnymi, typu muzyka, jakieś zapachy, spryskiwacze itp kosztuje 1 zł
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Zaceikawiło mnie i poczytałam o tym myciu i znalazłam takie cos "nie wolno przez 2 do 3 h sie kapac poniewaz srednio tyle czasu zachodza procesy przetwarzania melaniny w opalenizne, stad ten zapach." No to jzu jasne czemu ostanio sie tak słąbo opaliłam.
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Heh czyli nie mam jeszcze takich głupich koleżanek w klasie... Bo jak mi to powiedziały to jakoś nie chciałam w to wierzyć ale jednak mówiły prawde xD
 
Do góry