Pierwsza wizyta u urologa

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
No mnie papierosy straszą impotencją.

A może to zapowiadają życie w raju.
 
M

Marcino123

Guest
Dobra, umówię się na tą wizytę i będę miał spokój. Jakoś przeżyję tą chwilę, lepsze to niż się bez sensu zamartwiać.

Dzięki za przekonanie, ostatnie pytanie - pozbyć się włosków z okolic intymnych, czy to bez znaczenia?
 
M

Marcino123

Guest
Pytam czy jakoś to wpłynie na przebieg wizyty, może trzeba będzie się pozbyć włosków na miejscu, czy coś.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Nie ma to żadnego wpływu. No chyba, że... nie no, kurde, tak tworzysz posty, że są dwuznaczne i ciężko odpowiedzieć.
 

Oxar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
205
Punkty reakcji
5
Obawiam się jednak,że położyć bedzie się trzeba.A usg zrobi sam od siebie profilaktycznie jak urologiem dobrym jest.

Jacqes Brell-nie pal tyle :)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Jacques Brel poważnie się nie kładł i sprawa z jaką przyszedł nie był wyimaginowany ;) Zresztą to też kwestia tego, z czym się przychodzi. Za usg się płaci dodatkowo.
 
M

Marcino123

Guest
Oxar: Już znalazłem takiego, który ma usg w cenie wizyty. ;)

Po obu stronach mam dokładnie to samo, więc szansa, że coś jest nie tak, albo, że to coś poważnego jest raczej mała, ale sprawdzę to dla świętego spokoju. Jeszcze raz dzięki. Zdrowie najważniejsze. :)
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
pozbyć się włosków z okolic intymnych, czy to bez znaczenia?
Najlepiej jeśli zrobisz paseczek z włosów łonowych[ podobno serduszka też są tolerowane] i wybielisz włosy na tyłku. W przeciwnym razie lekarz weźmie Cię za amatora.



A co do tego, że urolog na pierwszej wizycie wsadza wielkie dildo w odbyt[ czy cokolwiek innego]- w mój seksowny, biały tyłeczek nic nie wsadzał... być może szkoda, być może nie... w każdym razie ominęła mnie ta część zabawy.
 
Do góry