Pierwsza wizyta u gina

Jastin18

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
323
Punkty reakcji
1
Witam, mam 30 lat i nigdy nie bylam u ginekologa:( (w wieku 27 lat stracilam dziewictwo). Wiem, ze jestem nieodpowiedzialna itd. Ale jak sobie o wizycie pomysle to mi się slabo robi. Będziemy się starac z mezem o dziecko, wiec chciałabym pojsc do ginekologa. Chcialam się dowiedzieć jakie badania mam zrobić? czy mam mu powiedzieć ze to pierwsza moja wizyta? czy mam mu powiedzieć ze chce zrobić badania czy wszystko ok bo chce się starac o dziecko? jak się siada na fotelu ginekologicznym? normalnie pierwsze pupa na srodek a potem się nogi ustawia? Czy ktoś może polecić dobrego gina z Krosna woj. podkarpacie? co bada delikanie i mnie nie wysmieje ze dopiero teraz przychodzę na badanie?
 
I

iwonka88

Guest
Nic się nie martw! Faktycznie późno, ale ważne, że w ogóle się zdecydowałaś. Teraz ważny wybór- odpowiedni lekarz, ja swoją pierwszą wizytę odbyłam u dr Totko w krakowie w ultragenie i dzięki temu jak pani dr mi odpowiadała na moje wątpliwości i jak wszytsko wyjaśniła teraz nie boję się lekarzy tej specjalizacji. Bardzo ważne żeby trafić na osobę z powołaniem. :) po prostu powiedz ze to twoj pierwsza wizyta i nic się nie martw ;) lekarz będzie wiedzieć co zrobić :)
 
Do góry