Pierścionki zaręczynowe

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Właśnie :p Nie lepiej mieć niespodziankę? Ten element zaskoczenia? A nie tak zupełnie bez romantyzmu, samej sobie wybierać pierścionek i to do tego stopnia, żeby decydować, który kamyczek...? Nie rozumiem tego :p
 

rrbezbrygady

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Panie drogie, otóż jestem facetem, ale chętnie zapytam tutaj - ponieważ to raczej Wasz kobiecy kącik:

"Nadejszła wiekopomna chwila" - zaręczyny.

Chciałbym się poradzić, czy w białym , czy też żółtym złocie. Co do wzoru to jestem pewny tych dwóch, tylko chodzi mi właśnie o kolor.

Serdecznie proszę o podpowiedź.

519-szafir-impressimo.JPG
pierscionek_impressimo_2_141-B.jpg
 

RobertLL

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Podłącze się do tematu z pokrewnym pytaniem. Chciałbym się oświadczyć mojej Ukochanej niestety jest Ona uczulona na nikiel i chrom. Natomiast pierścionki z platyny i palladu są dość drogie, tańszych jak za 4000zł nie znalazłem.
Czy macie pomysł jaki i gdzie pierścionek kupić?

Myslałem nad "zatopieniem" pierścionka w ładnym tworzywie sztucznym bądź innym podobnym materiale i podarowanie w formie wisiorka. Nie mogę jednak znaleźć zakładu który się tym zajmuje. :-(

Panie, Panowie,

Czy ktoś z was miał/ma podobny problem?

Proszę o pomoc.
 

samotna21

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
a mnie się marzy jakis skromny, delikatny pierścionek.
Najlepiej ze srebra lub białego złota. :)
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Mi najbardziej podobają się pierścionki z białego złota, delikatne z jednym lub kilkoma diamencikami :)
Niedawno pomagałam przyszłemu szwagrowi wybierać pierścionek dla siostry. Wybraliśmy bardzo subtelny i kobiecy pierścionek ze sklepu Savicki.pl . Na żywo jest jeszcze ładniejszy :)
 

Attachments

  • 951753.jpg
    951753.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 0

PaniAnia

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Nie kupujcie swoim partnerkom pierścionków z Yes, Apart czy innych tego typu przereklamowanych firm. Mój narzeczony kupił pierścionek u sprawdzonego jubilera (tak mi się przyznał), zapłacił o wiele taniej !
 

Alice Zet

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja się zakochałam w takim, jest przepiękny, delikatny i kobiecy.


Nie mogę dodać obrazka bo wyskakuje błąd...
 

karolina888

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Mnie się najbardziej podobają pierścionki srebrne lub z białego złota, mogłyby być najzwyklejsze i malutkie, a nawet fajnie jakby miały niebieskie kamyczki :)
 

frezja89

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2014
Posty
41
Punkty reakcji
0
Z tanzanitem - najpękniejszy :)
img_prod9242_0_m.jpg
 

anulka2900

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2015
Posty
9
Punkty reakcji
1
Ja dostałam od mojego narzeczonego idealny - białe złoto z rubinem. Od zawsze podobały mi się takie pierścionki, więc jestem nim zachwycona:D
 

akluska85

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2015
Posty
68
Punkty reakcji
0
ja dostałam pierścionek z bardzo małym kamieniem, ponieważ wtedy mojego obecnego męża nie było stać na nic więcej, natomiast ta prostota mnie wtedy wzruszyła tego pierścionka ;]
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
PaniAnia napisał:
Nie kupujcie swoim partnerkom pierścionków z Yes, Apart czy innych tego typu przereklamowanych firm. Mój narzeczony kupił pierścionek u sprawdzonego jubilera (tak mi się przyznał), zapłacił o wiele taniej !
Ale to normalka jest. Przecież te sieci muszą sobie doliczyć sporą marżę, przecież płacą kupę kasy za lokale.
 

North

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2015
Posty
52
Punkty reakcji
0
też mi się nie widzą
mój wymarzony to był złoty z szafirem :)) klasyczny taki :)
 
Do góry