Pierścionki zaręczynowe

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
jak mam być rzczera to żaden z tych pierścionków które wy dałyście mi się nie podoba poprostu nie podobają mi się z jednym oczkiem ja wole podobne do obrączek takie jak dałam wcześniej 2 zdjęcia moich typów...ale każdy ma inny gust
 

Jastin18

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
323
Punkty reakcji
1
a ja mam taki:
//vpx.pl/zdjecie,img_prod2711_0_m.html
//www.fototube.pl/obraz,img.prod2711.0.m.jpg-800765.htm
 

hella9

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
żadnych cykori! pierścionek na zaręczyny tylko z brylantem :) taki chciałam i taki dostałam a było to już, .... no kilka lat temu ;)ale śliczny
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
A ja dostałam taki. Na zdjęciu nie wygląda jakoś szałowo,ale w rzeczywistości tworzy śliczny kwiatek i bardzo mi się podoba.

//img267.imageshack.us/i/imgprod23110m.jpg
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
ten Heinekena Beeeeeep jest genialny :D , mi by wystarczył taki za 2 złote z automatu na gumy balonowe ;)
to tylko symbol przecież.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
asiek.stefa napisał:
A ja dostałam taki. Na zdjęciu nie wygląda jakoś szałowo,ale w rzeczywistości tworzy śliczny kwiatek i bardzo mi się podoba.

://img267.imageshack.us/i/imgprod23110m.jpg/

Wg mnie cudowny , 10/ 10

pzdr
smile.gif
 
K

kika75

Guest
ja swój pierścionek zaręczynowy wybrałam sobie z pierścionków dyrberg kern ja bardzo lubie jak pierścionek jest duzy i wyrażny z widocznym oczkiem.
 

LooLoo

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
56
Punkty reakcji
0
ja swój pierścionek zaręczynowy wybrałam sobie z pierścionków dyrberg kern ja bardzo lubie jak pierścionek jest duzy i wyrażny z widocznym oczkiem.
A ja wręcz przeciwnie, lubię takie "delikatne" pierścionki. O ślubie jeszcze raczej nie myślę ale w przyszłości mogłabym dostać, np. coś takiego:
774.jpg

1715044_Model1337bialy.jpg
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Ten pierwszy jest śliczny :). Też wolę coś skromniejszego, w ogóle to pierścionków z oczkiem nie lubię... :p ale cóż, facet niech się już o to martwi :D.
 

prawastopa

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Mi się podobają oryginalne wzory i niebanalny design. Lubię jak biżuteria ma charakter. Szybciej wybrałabym na przykład coś takiego //www.hadrys.pl/index.php?mod=2&lang=&fot=obraczka_sabina niż jakieś kwiatuszki, liściaste łączenia itp. Przede wszystkim ma być nowocześnie i elegancko:)
 

kasiula-korda

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Mi podobają się te dwukolorowe z oczkiem
smile.gif
. Są śliczne i skromne. Oczywiście nie za bardzo wymyślne, chciałabym taki w formie obrączki, bez wystającego kamienia, dla mnie to nie jest fajne, a i jak tu założyć rękawiczki w zbliżającej się wielkimi krokami zimie.
 

Beeeeeep

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
46
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
KatoCity
Wszystkie kosztują od 1000 do 3000, na droższe nie śmiałam spojrzeć ;) :D


:mruga: nie wyobrażam sobie żeby mój mężczyzna wydał tyle na pierścionek... nie chciałabym tak drogiego pierścionka. Wolałabym żeby mnie gdzieś zabrał, albo kupić coś bardziej "pożytecznego".
Kiedyś żartowaliśmy że dostanę pierścionek zaręczynowy z automatu za 2zł, potem zgodził się na taki za 5zł:D
A tak serio to jakie znaczenie ma cena pierścionka? Co da wam pierścionek za 2 tyś PLN? Żeby się dowartościować? Pochwalić koleżanką ile to kosztował? Pierścionek to symbol. Symbol miłości, a miłości się nie wycenia. Chyba że ktoś wychodzi za mąż dla pieniędzy...
 

ewen

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Ja bym chciała taki troszkę grubszy i bogatszy w ozdoby.
 

Estrellka21

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A to moje cudeńko, żółte i białe złoto, delikatny z małym brylancikiem. Mój wymarzony i wyjątkowy bo od mojego Ukochanego :zakochani: Jest skromny i bardzo mi się podoba mimo, że nie wygląda na taki typowy zaręczynowy. Ale to w końcu ja mam wiedzieć, że to mój zaręczynowy a nie inni ;)
Zdjęcia trochę nie wyraźne, bo robione wieczorem, w rzeczywistości jest o wiele ładniejszy i pięknie się błyszczy :przewraca:
 

Attachments

  • 1454.jpg
    1454.jpg
    290 KB · Wyświetleń: 35
  • 00_1433.JPG
    00_1433.JPG
    328,4 KB · Wyświetleń: 29
  • 100_14.JPG
    100_14.JPG
    202 KB · Wyświetleń: 32
  • img_prod3411_0_m.jpg
    img_prod3411_0_m.jpg
    10,7 KB · Wyświetleń: 27

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Gratulacje :)

Jeśli chodzi o pierścionki to różnie to bywa... Ja akurat mam taki, który wystaje, ale nie mam żadnych - nawet najmniejszych - problemów z jego noszeniem, mimo że praktycznie wcale go nie ściągam ;)
 
Do góry