Pierścionki zaręczynowe

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
wszystkie są ładne. akurat osobiście jestem raczej zwolenniczką pierścionków delikatnych.
 
O

Obrusik

Guest
Rakuzanka napisał:
wszystkie są ładne. akurat osobiście jestem raczej zwolenniczką pierścionków delikatnych.
Ja też wolałabym dostać coś delikatnego i ponadczasowego, teoretycznie to pamiątka na całe życie...
 
A

acidic

Guest
Tez wybralabym cos klasycznego, delikatnego. Chociaz wiadomo ze kazdemu podoba sie cos innego. Duzo zalezy tez od tego jaki styl ma dziewczyna i od tego ile wazy- jezeli kobieta jest troche wiekszych gabarytow to taki delikatny drobny pierscionek zwyczajnie zginie na palcu, takie kobiety zazwyczaj wybieraja masywniejsze pierscionki- szerokie lub z duzym oczkiem
 

Agnieszka Dergacz

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2014
Posty
41
Punkty reakcji
0
Klasyczne i delikatne, to najbezpieczniejsze wyjście. Dobrze to zostało ujęte tutaj i w pełni się z tym jaki pierścionek zaręczynowy wybrać zgadzam.
 

Merila

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja bym chciała coś delikatnego, jeśli mogłabym wybrać jaki chce, to byłby z tanzanitem z białego złota, ale w sumie to ucieszyłabym się z każdego, w końcu to tylko symbol;)
 

Olanzapine

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2016
Posty
113
Punkty reakcji
1
Jedyny minus - czasem zahaczy o np. firanę czy koronkę na bluzce.
 

Attachments

  • IMG_20150423_140054.jpg
    IMG_20150423_140054.jpg
    641,5 KB · Wyświetleń: 0

asi_a

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2015
Posty
22
Punkty reakcji
3
piękny. bardzo delikatny, ale takie właśnie lubię najbardziej
 

Pauli91

Zbanowany
Dołączył
2 Lipiec 2015
Posty
89
Punkty reakcji
2
Ja właśnie też lubię subtelne pierścionki.Dlatego jak czułam że ten dzień się zbliża, to zabrałam mojego lubego na mały rekonesans do apartu żeby wiedział z jakim pierścionkiem ma do mnie przyjść :)
 

Pauli91

Zbanowany
Dołączył
2 Lipiec 2015
Posty
89
Punkty reakcji
2
Jakościowo są bardzo dobre -starannie wykonane.To jest ważne żeby biżuteria była na lata.
 

Limonka90

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Musze przyznać, że im częściej myślę o tym momencie, gdy mój mężczyzna mi się oświadczy, tym bardziej nie wiem, czy istnieje w ogóle pierścionek, który będzie "tym jedynym". Chciałabym coś oryginalnego.. Ale sama nie wiem, jak ma to wyglądać.
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
Mój facet na szczęście ma podobny gust do mojego, więc jak oglądaliśmy pierścionki zaręczynowe to podobały nam się mniej więcej te same:) Dla mnie może być białe złoto z cyrkonią (srebro czernieje). A u niektórych jubilerów ceny są naprawdę w porządku. Ale warto zadbać też o środek do czyszczenia biżuterii, w końcu chcemy żeby ten pierścionek wyglądał zawsze pięknie:D Ja kupiłam sobie środek do złota i do srebra tutaj: https://hagertycare.pl/kategoria-produktu/pielegnacja-bizuterii/, biżuteria jest wyczyszczona i przede wszystkim płyn nie niszczy i nie rysuje powierzchni, jak miałoby to miejsce w przypadku czyszczenia np. sodą oczyszczoną..
 

Marlenawojcik

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja dostałam nie taki jaki chciałam! hha ale no cóż, nie mgoę nic z tym zrobić bo partnerowi będzie smutno. Dostałam pokaźny, bardzo się święci i ma wielki diament. Chciałam skromny, delikatny.. Myślicie, że wypada zasugerować coś parnerowi? Czy wstyd? ;( 2 dni temu mi się oświadczył
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
Marlenawojcik napisał:
Ja dostałam nie taki jaki chciałam! hha ale no cóż, nie mgoę nic z tym zrobić bo partnerowi będzie smutno. Dostałam pokaźny, bardzo się święci i ma wielki diament. Chciałam skromny, delikatny.. Myślicie, że wypada zasugerować coś parnerowi? Czy wstyd? ;( 2 dni temu mi się oświadczył
A przez zaręczynami pokazywałaś mu co Ci się podoba? Miał jakieś pojęcie o Twoim guście?
Jeżeli tak, to jedno, ale jeżeli nie miał pojęcia jaki jest Twój gust to teraz chyba już za późno, żeby mu to mówić.
Łooo, kochana, jakby każda narzekała, że dostała duży diament....:D moja mama dostała duży, czerwony rubin. Po ślubie przestała go nosić. Wkłada go tylko na wspólne rocznice, jak wychodzi z mężem do restauracji, a na co dzień... leży w szkatułce. Tłumaczy, że nie chce go obić czy uszkodzić. Też może być to jakieś wyjście z sytuacji.
No ale nie wiem co bym zrobiła, jakby mi się pierścionek zaręczynowy nie podobał...
 

katcza

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
pierścionek z białego złota z niebieskim kamieniem będzie mi przypominał morze
 

Pauli91

Zbanowany
Dołączył
2 Lipiec 2015
Posty
89
Punkty reakcji
2
Klasyczne wzory pierścionków zaręczynowych wyglądają bardzo gustownie i nie muszą być drogie. W Aparcie widziałam pierścionek z białego złota z brylantem już za 899 zł
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Apart i białe złoto się wykluczają. Jeśli chcecie kupić pierścionek dobrej jakości, a nie taki, który się wytrze niczym pierścionek dla małej dziewczynki, popryskany sprayem, to proponuję udać się do mennicy, albo złotnika i kupić porządną, złotą oprawę, a kamień to już tylko dodatek ;) Taka oprawa ok. 1000 zł, im lepszy kamień, tym drożej.
 
Do góry