Pierścionki zaręczynowe

shejker

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Tzw. brylant w koronie - robi wrażenie. Z białego złota z dedykacją na wewnętrznej stronie. Pozdrawiam
 

anda87

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Mój pierścionek jest złoty z diamencikami . Poza tym, że jest piękny - mojemu narzeczonemu wpadła w oko jego nazwa - Broadway :) mamy z ta nazwą swoje skojarzenia - taka historia :)
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Mój wymarzony pierścionek powinien być ze złota białego i żółtego z delikatnymi kamyczkami :) Szalenie mi się takie podobają.
 

Jerry_D

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Jelenia Góra
Witam, zainteresował mnie temat, jako że planuję wkrótce dokonać tego ważnego wyboru :D Pierścionek musi być - i tu pytanie, naturalnie, najlepiej do szanownych Pań: czy Waszym zdaniem pierścionek musi być z brylantem??
 

edek2405

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
48
Punkty reakcji
2
Ja mojej narzeczonej kupiłem pierścionek w Kruku z cykorią, a to dlatego że ona zbytnio nie przywiązuje uwagi do kamienia. Diament wiadomo fajnie wygląda ale i kosztuje.
Tak samo zaprosiłem ja na spacer ubrałem elegancko w specjalnie szyta na miarę koszule

W pewnym momencie zaproponowałem jej wspólne zdjęcie. O zrobienie zdjęcia poprosiłem dwie dziewczyny jak dawałem im aparat powiedziałem ze zaraz się oświadczę i żeby zrobiły dużo zdjęć na pamiątkę :)
 
D

Dosiek77

Guest
Ja oświadczyłam ( mojemu już teraz mężowi) że jak wyda na pierścionek więcej niż 300/400zł to będe zła :) Ale tylko i wyłącznie dlatego że nie przepadam za biżuterią i nie chciałam żeby wydawał na to ciężkie pieniądze. Niestety córki nie mam żeby przeszedł do niej na przykład na 18 urodziny, ale dostanie go syn który jako pierwszy będzie chciał się ożenić. Czy da go swojej narzeczonej nie wiem, ale chciałabym żeby go miał :)
 

Kama89

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Ja mam zaręczynowy z cyrkonią z Apartu, nie kosztował dużo, ale obrączki chcę już z brylancikiem ;)
 

Merg_pl

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Nie jest chyba ważne jaki ten pierścionek będzie i za ile, ale od kogo będzie i co będzie oznaczał. Przecież to tylko pierścionek, ważne jest co bedzie dalej.
 

Anexa

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
srebrny z małym oczkiem :), a dlaczego? Bo bardzo lubię ten kolor
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
A mnie się podobają takie:
d_b679b_p.jpg


d_P15084BT_p.jpg

d_P15062BT.jpg

Ten ostatni chyba najbardziej.

Nie przewiduje jednak, żeby szybko to miało nastąpić :p :)

A tutu, taki wymyślny ale urokliwy :)

d_p16073bsz_p.jpg
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Nie podobają mi się złote.
Lubię klasyczne brylanty
Ale od ukochanego przyjmę każdy :D
 
K

klaidua

Guest
A ja właśnie się waham między takim złotym z tanzanitem,
pierscionek-impressimo-z-tanzanitem-oraz-brylantami-klasyczny.jpg
a takim podobnym z szafirem
pierscionek-impressimo-z-szafirem-oraz-brylantami-klasyczny.jpg
. Oba mają po dziesięć brylancików i się cudoooowne, takie klasyczne ale jednak bardzo przyciągają uwagę i są niezwykle eleganckie. I chociaż są niby podobne to siebie to jednak ciężko podjąć decyzję - co byście radzili?
 
Do góry